Sūdzību dēlis: Drīz varbūt kāds regulēs ģimenē seksa pozas? 

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Būšot pārbaudes pa dzīvokļiem. Pārbaudīšot dūmu detektorus, sertificēta elektriķa elektroietaišu profilaktiskos mērījumus, kā arī sertificēta skursteņslauķa dūmvadu tīrīšanu un ventilāciju.”

Drīz varbūt kāds regulēs ģimenē seksa pozas? 
PIXABAY.COM

“Ar kādu atļauju man viņus (tos baudītājus) ielaist savā privātīpašumā? Par savas ģimenes drošību gādāju un gādāšu pats! Mans īpašums, kā gribu tā dzīvoju, ne tā? Dzīvojam daudzdzīvokļu krāsns apkures mājā. Drīz varbūt kāds regulēs ģimenē seksa pozas?” vaicā “Bez Tabu” skatītājs Dainis.

16 komentāri

16 komentāri

 • Manuprāt

  Manuprāt

  Jāpapēta, kurš no Siles Vepriem vai viņu pietuvinātajiem ir sapircis lielos daudzumos "pareizos" dūmu detektorus.
 • Es

  Es

  tikai atbalstu, cik ugunsgrēki ir izcēlušies elektroinstalācijas pēc- kāpēc jācieš kaimiņiem, kāpēc jātērē līdzekļi ugunsdzēsējiem dzēšot šādus gadījumus- jo redziet es tak gudrāks par citiem - tak ja nav ko slēpt- kur problēma atrādīt lietpratējiem, varbūt pat vērtīgu padomu iedos...
  • Antisociālists

   Antisociālists

   Neatbalstu nekādu personīgās telpas pārkāpšanu. Nesam atbildību bojājumu gadījumā, bet svešos īpašumos nelienam.
 • Juris Rozenbergs

  Juris Rozenbergs

  Gribēšu redzēt kā kāds tiks pie manis mājā... bet varat mēģināt... :) Par to, ka tam visam ir jābūt - pilnīgi piekrītu.
 • Tatjana Černova

  Tatjana Černova

  Un pareizi darīs, ka pārbaudīs! Kad jāievēro likumdošana un jārūpējas par drošību, tad naudas nav, ne dūmu detektoriem, ne ugunsdz.aparātiem, ne ko skursteņslauķim samaksāt, turpretī mājas sacēluši pa 300m2! Kad redz notiek nelaime, tad ugunsdzēsēji brauc un dzēš(tas ir elles darbs, starp citu, gan fiziski, gan psiholoģiski), pēc tam vēl visa LV ziedo un ziedo nelaimes brāļiem. Johaidī, varbūt startā pirms megamājas celšanas jādomā vai būs iespēja šo īpašumu pienācīgi uzturēt. Protams, kā vienmēr, arī šajā lietā, ir izņēmumi un par tiem es te šobrīd nerunāju. Kretinē šie "gudrinieki", kuri cenšas apmānīt visus, bet beigās apmānās paši.
 • Andris Freibergs

  Andris Freibergs

  Virsraksts mani ievilināja :D bet saturs par kaut kādiem dūmu mēsliem :D
 • Māris Vilčaks
 • Laura Poļanska
 • A.

  A.

  Tā poza Dainīt ir jāpamaina :d Laikam švaki iet ar likumdošanu... :D ja reiz raksta ka dzīvo daudzdzivokļu mājā... neliekas ka tas ir kopīpašums?? Nerūpējoties par savu drošību,tu apdraudi arī citu drošību. Par dūmvadu un vent. kanālu tīrību atbild mājas apsaimniekotājs, ne īrnieks vai dzīvokļa īpašnieks. Ir jābūt kārtībā dokumentiek,ko visdrīzāk, ka nāks pārbaudīd VUGD darbinieki. Nebūs kārtībā,soda kvītiņu tāpat atsūtīs,neskatoties kādā pozā atvērsi durvis :) un nevarēsi teikt ka neesi brīdināts. Nezināšana neatbrīvo no atbildības.
  • Problēma ir citur

   Problēma ir citur

   Tur jau tā lieta - atbild apsaimniekotājs. Jāmaina likumdošana uz īpašnieku un nevienam pa dzīvokļiem vazāties nevajadzēs.
 • Peteris Grava

  Peteris Grava

  privātīpašums ir abstrakts jēdziens ,viss tāpat pieder valstij...
 • Laura

  Laura

  Man var rādīt papīrus vai nē - iepriekš nepaziņojot un nepajautājot ,vai vispār drīkst ierasties ,iekšā netiks. Tā jau visādi tipiņi pa privātīpašumiem okšķerē...drīz būs jaunas sūdzības ,ka jau piekto reizi nāk "pārbaudīt" .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!