Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Lūk, kā tiek uzturēta kārtība bērnu laukumiņā Tirzas ielā 3/4. Tiešām drausmīgi, bīstama vieta bērniem!”

Drausmīgs un baiss bērnu laukums!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Zāle četrus gadus vecam bērnam ir līdz pleciem! Miskastes pilnas, atkritumi iet pāri malām! Volejbola laukums, kurš tika uzcelts pirms vēlēšanām, tagad aizaudzis!

Atbildīgajām iestādēm par šo laukumu jau pagājušajā gadā ziņojām, ka tas ir bīstams bērniem – šogad skatos pilnībā ir to aizlaiduši! Šis laukumiņš vairs nav bērniem, bet gan alkoholiķiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ināra.

2 komentāri

2 komentāri

  • Vilnis

    Vilnis

    Gaidām kad atsūtīs brigādi,pašiem laika nav kā tik sūdzības rakstīt...........................
  • Vilnis Priede

    Vilnis Priede

    Gaidām kad atsūtīs brigādi,pašiem laika nav kā tik sūdzības rakstīt...........................

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!