Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

61 komentārs
Dobeles “Maxima” vienmēr garas rindas! Visi cilvēki bļaustās, nav pārdevēju ko pasaukt!
Zane Bitere / LETA

“Labdien! Dobeles “Maxima” vienmēr ir garas rindas. Piemēram, biju veikalā ap plkst. 09.10, rinda bija no viena veikala stūra līdz otram. Visi cilvēki bļaustās, liek izsaukt otru pārdevēju, bet, ko atbild pārdevēja, man nav ko saukt, nav pārdevēju.

Viena pircēja gribēja noskaidrot par čeku, par dārgu bija kafija, sauca ārā vecāko kasieri, kuras arī nebija un būšot tikai uz plkst. 10.00, tas nozīmē, ka cilvēks pat uz tualeti netiek!

Tās stundas no 08.00 līdz 10.00. Teica, ka visi darbinieki mūkot prom, jo algas nemaksā, vadītāja esot nepieklājīga.

Dobelē ir divas “Maxima” – mazajā, Zaļajā ielā, tur cilvēki strādā ilgi un nekur nemūk. Vai tad atšķirīgi maksātu? Tad jau nevar nodrošināt cilvēkus strādāt, tad – ko cēla tādu ēku. Taisa ciet un paliek viena “Maxima”!”

Iesūtīja: Sigita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Sanita Miglāne
  +45 +42 -3

  Sanita Miglāne

  Ir,ir. Stundas garas, attieksme zem katras kritikas, algas kā jau pārsvarā minimālās, tad ko sagaidīt no kasierēm - smaidu neviltotu,ja tu reāli tiec trenkāts un savas primārās vajadzības pat tiek apspiestas. Visi esam cilvēki, arī veikala kasieres ir cilvēki ar savām ğimenēm un mīļajiem 😊
 • Tom
  +28 +27 -1

  Tom

  Jums radošie cilvēki ir tiesības nolikt, preces vieta un nestāvēt garajā rindā, es jums apsolu, problēma atrisinās pati! Nav vienīgais veikals!
 • Oskars Runcis
  +28 +26 -2

  Oskars Runcis

  Mūdžu kantoris👍👍👍
  Vergturi kas izmanto cilvēka un valsts slikto stāvokli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl