Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! Dīvaina politika “Tele2”. Rēķinu var apskatīt un saglabāt pierakstiem tikai tad, kad esi to apmaksājis. Ja, piemēram, rēķins parasti ir par 5,00 eiro, vienā jaukā dienā tu saņem rēķinu par 10,00 eiro un nezini jau par ko…, kamēr neesi samaksājis.

Dīvaina politika “Tele2” – rēķinu var aplūkot tikai pēc samaksas, nevis pirms!!!

Ja esi kaut ko pārmaksājis, tad jau kā parasti ar atdošanu ies lēni, lēni, ja pietiks pacietības karot!”

Iesūtīja: Jānis

32 komentāri

32 komentāri

 • Vija

  Vija

  Ir apskatāms. Uzspiežot uz pdf rēķinu, viss normāli atverās un redzēt var.
 • Tele2 Latvia

  Tele2 Latvia

  Sveiki! Rēķina PDF versija ir pieejama pēc 6. datuma. Savukārt rēķinu var samaksāt līdz 19. datumam. Kate no Tele2
 • .....

  .....

  Tā arī ir. Rēķinā, ko Tele2 izsūta uz e-pastu, uzspiežot uz "aplūkot rēķinu", parādās iespēja apmaksāt, bet pats rēķins neparādās, to iespējams aplūkot pēc apmaksas. Tā kā autoram taisnība vien ir.
 • Rynas
 • Silvija Gulbe
 • Tele2

  Tele2

  Sveiks, Jāni! Aicinu ar mums sazināties, ja vēlies saņemt detalizētāku informāciju par savu rēķinu. Visu ir iespējams apskatīt. Rēķina PDF versija parasti ir pieejama pēc 6. datuma. Turklāt rēķinu var samaksāt līdz 19. datumam. Kate no Tele2
 • Paldies i
 • Kaspars Kvieshons

  Kaspars Kvieshons

  Kad es nogāzējos, tad smirdonis sākas pēc trīs sekundēm! Jauns sižets gatavs Bez Tabu
 • Radace

  Radace

  Var apskatīt. Man ir gadījies tā, taču rēķins kad tikko sagatavots, tā detaļas uz sitiena pirmajos datumos nav pieejamas. Rēķins detaļās pdf formātā pieejams pāris dienas pēc jauna mēneša sākuma.
 • KR

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!