Sūdzību dēlis: Dezinfekcijas salvešu cena ir ļoti augsta!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Valmierā medicīnas preču veikalā iegādājos virsmas dezinfekcijas salvetes. Cena par šo iepakojumu (150 salvetes) ir 9,30 eiro, pirms nedēļas tieši šāds pats iepakojums maksāja 5,60 eiro.”

Dezinfekcijas salvešu cena ir ļoti augsta!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tas nav absurds? Lai izvairītos no saslimšanas, šāda veida dezinfekcijas līdzekļiem vajadzētu būt pieejamākiem, ja ne bezmaksas, tad vismaz bez pārspīlētas cenas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Dana.

18 komentāri

18 komentāri

 • Es

  Es

  un ko darīt , ka roku smidzināšanas līdzekļu nav ne pa 10 ne pa 50 EUR
 • Re kā!

  Re kā!

  Ko tad gribat galīgi pa velti? Materiāls 150 gabali,spirtiks sastāvā, ražošanas līnijas darbs, viss iekļauts cenā. Pērk nekautrējas, rīvē degunus un rokas no vīrusiem!
 • Zane

  Zane

  Pilnīgas muļķības. 28.01. pirku tieši turpat un samaksāju 8,80 eur. Ir čeks!
  • Faktologs

   Faktologs

   Vai tev ir briesmīga bakteriāla diareja ka jāslaukās ar baktericīdu pēc ārsta ieteikuma?
 • Lasītājs

  Lasītājs

  Tur ir rakstīts - bacticid - tātad vīrusu nenotīra, bet bagāts jau dara kā grib.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!