Sūdzību dēlis: Dezinfekcijas salvešu cena ir ļoti augsta!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Valmierā medicīnas preču veikalā iegādājos virsmas dezinfekcijas salvetes. Cena par šo iepakojumu (150 salvetes) ir 9,30 eiro, pirms nedēļas tieši šāds pats iepakojums maksāja 5,60 eiro.”

Dezinfekcijas salvešu cena ir ļoti augsta!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tas nav absurds? Lai izvairītos no saslimšanas, šāda veida dezinfekcijas līdzekļiem vajadzētu būt pieejamākiem, ja ne bezmaksas, tad vismaz bez pārspīlētas cenas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Dana.

18 komentāri

18 komentāri

 • d

  d

  Valmiera vispār dārga pilsēta palikusi, tapēc atloki vien to maku un pērc dārgās salvetes, jo tā vajag. :D
 • Kūlenis

  Kūlenis

  Gailis teica~ šis būs iespēju laiks~farmācija plauks un zele. Vakar vienā lielveikalā malto gaļu ieraudzīju jau pāri 6 eiro kg, pirms 2 ned.bija 4,50.Iespēju laiks~gribi pērc, negribi nepērc. Cenas aug netīšām.
 • Gatis Kiršs

  Gatis Kiršs

  Uz visa šī koronas farsa sāksies brīnumi,daudzi jau sāk pelnīt uz šo,bet kolidz būs tipa vakcīna tā būs protams neadekvātās izmaksās un iespējams ieviesīs par obligāto un tad sāksies īstais naudas cirpiens. 😂
 • Zita

  Zita

  Tiešām,es,uzskatu,ka saslimst tie,kas ceļ paniku-mazāk zini,redzi,saldāk guli.

  Veciem cilvēkiem ir jāsēž mājās😷
 • Zita

  Zita

  Nav taču jāpērk.lūdzu izbeidziet celt paniku.
  Nopērc vodku-iedzer vodku un rociņas ar vodku-tas ir vislabākais vīrusa cīņā ar covid-19. Tādam vīrusam nepatīk siltums un vodka 🤫🌞
  • Zita

   Zita

   Patīk siltums,bet vodka gan nē.
   Stiprinam imunitāti.
   Mazgājam rokas,ēdam daudz salātus,dārzeņus,stiprinam imunitāti-citroniņš,medus,ingvers,ehinaceja,selēns - rsam laimīgi u.t.t
  • Zita

   Zita

   Tiešām,es,uzskatu,ka saslimst tie,kas ceļ paniku-mazāk zini,redzi,saldāk guli.

   Veciem cilvēkiem ir jāsēž mājās😷
  • Ome

   Ome

   Tu, Zitiņ, pēc tādas šņabja ietekmē ieņemtās arī izklausies! Un, vai man sēdēt vai nesēdēt mājās, es pati noteikšu! Tu, skuķīt, neaizmirsti, ka man Tavi gadi jau reiz ir bijuši, bet vai Tev būs manējie-neviens nevar pateikt!!!
 • Velta Ozoliņa

  Velta Ozoliņa

  Aptiekā roku dezinfeicijas līdzeklis + - 150ml maksā 11.95.
 • Zemgus Āre
 • Dace Vaitilaviča
 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Latvija jau sen ir pasaules augstākās cenas 😂😂😂😂
 • Ērika Krimska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!