Sūdzību dēlis: Daži sporta klubi turpina strādāt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Daži sporta klubi turpina strādāt!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Valstī ir izsludināta ārkārtas situācija. Tiek aizliegti publiskie pasākumi naktsklubos, peldbaseinos, sporta klubos. “MyFitness” savus klubus aiztaisīja. “Lemon gym” ir vaļā.”

“Instagram” kontā ziņos, ka kontrolēs, lai nebūtu vairāk par 50 cilvēkiem. Taču visiem iedzīvotājiem ir ieteikts neapmeklēt cilvēku pulcēšanās vietas bez īpašas vajadzības, retāk iet uz veikaliem utt. “Lemon gym” vadība izskatās domā tikai par to, lai abonementu nauda turpinātu nākt. Vienīgais, ko viņi piedāvā ir iesaldēšana uz divām nedēļām.

Lielākajai daļai klientu arī iesaldēšana ir par maksu. Daudzi treneri, kuri strādā “Lemon gym” jau paziņoja, ka uz zāli nenāks un treniņu nebūs. Ja treneri nenāk, viņiem nav kauns netaisīt ciet sporta zāli, kas ir baciļu perēklis šajā situācijā un turpināt iekasēt naudu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Varis.