Sūdzību dēlis: Daudzi vēlēšanās nepiedalīsies, jo negribēs stundām stāvēt rindās!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlēšanu punktā T/C “Spice” Rīgā strādā četri cilvēki – viens pārbauda dokumentus, trīs reģistrē vēlētājus. Jau tagad veidojas rindas. Domāju, ka daudzi nenovēlēs, jo negribēs stundām stāvēt rindās!”

Daudzi vēlēšanās nepiedalīsies, jo negribēs stundām stāvēt rindās!
cvk.lv

Vai nav par mazu vēlēšanas iecirknis tik lielai cilvēku plūsmai, ņemot vērā, ka pirmsvēlēšanu dienās var vēlēt jebkurā iecirknī? Varbūt kādam tas ir izdevīgi, vai Centrālās vēlēšanu komisijas vadības maiņa ir veikta neapdomīgi un nepareizā laikā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ivars.

11 komentāri

11 komentāri

 • Liene Bugā

  Liene Bugā

  Sis Saeimas velēšanas manuprāt lieliski parādija ka tam nav jegas
 • Kaspars Marcinkevičs

  Kaspars Marcinkevičs

  Latvija jau sen kaa ir izsaimniekota, kaadas na... veeleshanas? 😅
 • KazHa ODk

  KazHa ODk

  Bezjēdzīgs pasākums beigās tiks ievēlēti kam jābūt un norakstīs uz to visu😶
 • Mārtiņš Šneiders
 • Emilija ExSaukuma
 • Mairis Ivulans
 • Monta Brīdiņa

  Monta Brīdiņa

  Brīnos ka vēl ir kas tic un vispār iet uz vēlēšanām
  • Indra Klaudia
  • Kristīne Kļaviņa
  • Zita

   Zita

   Var jau neiet , iebāzt galvu smiltīs un gaidīt kas notiks, bet ejot , darbojoties ar laiku tiks izravētas visas nezāles no sapuvušās varas sistēmas, mainīta attieksme par vēlēšanu sistēmu un varas birokrātisko aparātu uz cilvēcīgo pusi, ja vien beigsim pļāpāt un godīgi darīsim darbus Latvijas labā.
 • Dace Alekseičika

  Dace Alekseičika

  Nu ja, labāk lielveikalos stāvēt garās rindās. 🤦‍♀️😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!