Sūdzību dēlis: Dārza iekārtošanas sezona ir sākusies, taču veikali to izmanto, maldinot cilvēkus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Dārza iekārtošanas sezona ir sākusies, taču veikali to izmanto, maldinot cilvēkus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Aktīvā pavasara dārza iekārtošanas sezona ir sākusies, taču veikali to izmanto, maldinot cilvēkus.”

“Šodien “Depo” iegādājos smilšu kasti bērnam, taču cenas atšķirība uz preces un čekā ir ļoti būtiska.

Administrācijas atbilde uz jautājumu, kāpēc tāda atšķirība bija – ja nevēlas par tādu cenu kā čekā, lai neņem! Laba cenu un klientu politika!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Inga.

 

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kristīne Erne
  +5 +5 0

  Kristīne Erne

  Nu ja nemaldos, tad pircējs varēja pieprasīt smilšu kasti par tādu cenu, kāda norādīta uz cenu zīmes. Vajadzēja uz vietas celt trobeli.
 • Valentīna Vizule
  +4 +4 0

  Valentīna Vizule

  Kristīne Erne 7.39€ skaidri un gaiši uzrakstīts.operators ir ievadījis nepareizu cenu..trobeli var celt jebkurā brīdī, uzrādot čeku
 • Zane
  +4 +2 -2

  Zane

  Depo ar tām cenām ir tīrākais marasms-tāādi mārketinga triki izdomāti!Cilvēks ieraugot cenu iedomajas ,ka tā zemākā ir tā tīkamākā,bet pie kases pārsteigums-nekā,lasīt jāiemācās vai jāuzliek brilles.Sevišķi ar tiem gab.,uz oranžā fona parasti domā ka ir cena par 2.gab.,bet atkal nekā-jāņem 3-5 gab.Nu un kas,ka pircējs ir vīlies cenā,bet rezultāts attaino līdzekļus-prece ir pārdota!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl