Sūdzību dēlis: Darbinieki savu uzdevumu pildīja izteikti pavirši un slinki!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Darbinieki savu uzdevumu pildīja izteikti pavirši un slinki!

“Labdien! Es vēlētos ar Jūsu starpniecību atrisināt problēmu, kas ir konstatēta Mežciema rajonā, precizējot, S. Eizenšteina ielā 77 . pie “Mego” veikala.

Apmēram pirms 2 nedēļām pie “Mego” veikala it kā tika veikta flīžu nomaiņa pret jaunām, taču darbs netika paveikts līdz galam un ceļa strādnieki šo darbu pameta novārtā.

Kāpēc iepriekš rakstīju, ka it kā veikta flīžu nomaiņa, tāpēc ka šie darbinieki izteikti savu uzdevumu pildīja pavirši un slinki. Piemēram – smēķējot, runājot pa telefoniem vai vienkārši sarunājoties savā starpā.

Vai ceļa strādniekiem ir kāds noteikts termiņš līgumā, lai šo darbu paveiktu līdz galam un viņi drīkst tā izčibēt gaisā un pēc sevis neko nesavākt?”

Iesūtīja: Sintija

 

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Arnolds Liepa
  +7 +7 0

  Arnolds Liepa

  Kapēc nesazinies ar MEGO vadību, ja reiz tas tik ļoti traucē? Kāda tev daļa gar to ko dara strādnieki privātā teritorijā? VIņi Jums virsū skrien. Kāpēc kārtējo reizi no mušas tiek uzpūsts zilonis?
 • Zane Nicmane
  +6 +6 0

  Zane Nicmane

  Pilniigi piekriitu, galigi jau judzas, palikusi atkariigi no sudzesanaas...
 • Eldars Salvis Ozolinsh
  +4 +4 0

  Eldars Salvis Ozolinsh

  Bez Tabu- Jums pashiem kauns shitadu hiunju publiceet nav?????

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl