Sūdzību dēlis: Dabas parks pārtop izgāztuvē

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Dabas parks pārtop izgāztuvē

“Sveiki! Man ir jautājums – vai Engures dabas parku jāvāc pašvaldībām vai par to ir kāds konkrēts atbildīgai?  R.Šiliņš, kurš ir viens no galvenajiem dabas parkā ir informēts, bet norāda ka Engures novadam jāvāc, ziņots arī vides “SOS” aplikācijā, bet bez rezultātiem,” sūdzas Bez Tabu skatītāja Liene.

“Kaudzes ar atkritumiem vietām pat redzamas no ceļa. Ar katru dienu to skaits tik palielinās!

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Anna Pakalnišķe
 • Engures iedzīvotāja
  0 0 0

  Engures iedzīvotāja

  Pirmām kārtām tas ir Engures Ezera dabas parks, otrām kārtām no Mērsraga puses, tāpēc nevajag sižētā teikt ka atrodaties Engurē. Jau otro reizi Engures vārds Jūsu raidījumā tiek nomelnots nepamatoti. Pirmais bija, ka no Engures bērnudārza izzog bērnu. Tas bija no Smārdes bērnu dārza. Pirms filmējat un sarakstat scenāriju apskatieties kārtīgi kurā ciemā esat iebraukuši.
  Engures iedzīvotāji būtu pelnījuši atvainošanos. Publisku atvainošanos, tā pat kā publiski Enguri nomelnojāt.
 • riebjas skatīties

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl