Sūdzību dēlis: Cūcība un bezkaunība no “Omnivas” puses!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“”Omnivai” tagad norit akcija par to, lai sūtījumu izņemtu vienas līdz trīs stundu laikā. Var laimēt arī balvas. Pēc izsekošanas koda septiņos no rīta, skatos, ka sūtījums jau atrodas pakomatā, gaidu īsziņu.”

Cūcība un bezkaunība no “Omnivas” puses!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pulkstenis jau 11:00, ieeju atkal izsekošanā, skatos, tur rakstīts, ka saņēmējam nosūtīta īsziņa 7.45! Kur? Zvanu “Omnivai” un prasu, kur ir īsziņa? Viņi saka, ka nosūtīšot piecu minūšu laikā. Jā, uzreiz momentāni atsūtīja, bet kur ir pirmā īsziņa?

Sazinoties ar “Omnivu”, man paziņo, ka šī preces saņemšana neskaitās, kaut īsziņu pēc zvana, saņēmu 11.11, un paciņu izņēmu 11.29. Ja tā ir viņu kļūda, nebūtu jāskaita no saņemtās īsziņas laika? Jeb viņiem tagad tāda maniere, lai neviens nelaimētu balvas, nesūtīt īsziņas laikā? Cūcība un bezkaunība!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilona.

10 komentāri

10 komentāri

 • Ramina Inkognito

  Ramina Inkognito

  Paldies par rakstu, pozitīvi iesmēju par cilvēku stulbumu un vētru ūdensglāzē! Ziemasvētku laikā ir pārpildīti pakomāti un Omniva noteikti izmanto akciju, lai pēc iespējas ātrāk ir atbrīvoti skapīši. Nedomāju, ka viņu interesēs ir čakarēt cilvēkus, jo uzņēmums strādā uz kvalitāti un izaugsmi.
 • Rapsis

  Rapsis

  Omnivai ak šausmas sajuka SMS, protams piekasīgajam klientam vajadzēja mēģināt glabāt divas nedēļas un pārbaudīt vai prasīs maksāt papildus par glabāšanu, arī tas neizdevās, nu tad vajag vēl iemest bez tabu, lai citi f.rsas zin kā aizņemt pakomātu cik daudz tas vien iespējams.
 • Edgars Ozols

  Edgars Ozols

  Sazinies ar mani uzdāvināšu tev balvu par mantkārību un stulbumu. Varbūt vel tiesā iesūdzi par to 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
 • Linda Kalniņa

  Linda Kalniņa

  Tak tur dāvanā OMN.lupatu maisiņš..nekas nav zaudēts
  • Agnese Līcīte

   Agnese Līcīte

   Cilvēks cerēja jaunu iphone laimēt 😅 stundas laikā pēc sms saņemšanas izņemot paciņu, var laimēt, ja nu starp miljons pakām tik ļoti paveiksies 😁 tagad cilvēks ir pārliecināts, ka nelaimēs dēļ omniva kļūdas.
  • Linda Kalniņa
 • Лера Цируле

  Лера Цируле

  Uj uj... Nu viss... Nebūs iPhone... 🤣🤣🤣🤣 Bēdīgi ja speciāli dēļ balvām izmanto omnivu... Dēļ tādiem citi klienti gaida pakas ilgi... Man 2x atsūtīja SMS... Pirmais SMS par to ka paka pakomatā, otrā (pēc pusstundas) lūgums to pēc iespējas ātrāk saņemt... Nav tas Omniva interesēs klientus "čakarēt"
 • Ina Rutkovska
 • Elīna

  Elīna

  Nu domāju, ka tā vienkārši gadijās. Ko viņiem maina tas, ka kāds cilvēks nepiedalās loterijā. Nejau viņi katram dos to laimestu.
  Es domāju, ka viņiem šī akcija izveidota, jo Ziemassvētkos nav vietas pakomātos.
 • Jožiks

  Jožiks

  Raksta autoru derētu nosūtīt ellē lai vārās savās negācijās. Ciest nevaru tādus cilvēkus, kas bojā gaisu un vidi ap sevi ar savām negācijām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!