Sūdzību dēlis: Cūcība un bezkaunība no “Omnivas” puses!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Cūcība un bezkaunība no “Omnivas” puses!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“”Omnivai” tagad norit akcija par to, lai sūtījumu izņemtu vienas līdz trīs stundu laikā. Var laimēt arī balvas. Pēc izsekošanas koda septiņos no rīta, skatos, ka sūtījums jau atrodas pakomatā, gaidu īsziņu.”

“Pulkstenis jau 11:00, ieeju atkal izsekošanā, skatos, tur rakstīts, ka saņēmējam nosūtīta īsziņa 7.45! Kur? Zvanu “Omnivai” un prasu, kur ir īsziņa? Viņi saka, ka nosūtīšot piecu minūšu laikā. Jā, uzreiz momentāni atsūtīja, bet kur ir pirmā īsziņa?

Sazinoties ar “Omnivu”, man paziņo, ka šī preces saņemšana neskaitās, kaut īsziņu pēc zvana, saņēmu 11.11, un paciņu izņēmu 11.29. Ja tā ir viņu kļūda, nebūtu jāskaita no saņemtās īsziņas laika? Jeb viņiem tagad tāda maniere, lai neviens nelaimētu balvas, nesūtīt īsziņas laikā? Cūcība un bezkaunība!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilona.