Sūdzību dēlis: Cūcība Trapenes autoostas tualetē!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlētos ziņot par cūcību, kas valda Apes novada Trapenes pagastā!”

Cūcība Trapenes autoostas tualetē!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

Trapenē nav iespējams apmeklēt publisko tualeti, kas atrodas autoostas aizmugurē, tur mīt bardaks un smirdoņa!

Ja cilvēks gaida autobusu un ir vajadzība nokārtoties, jāmeklē tuvākie krūmiņi! Pašvaldība neliekas ne zinis!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta iedzīvotājs.

7 komentāri

7 komentāri

 • Vietējais Nauris
 • Vai

  Vai

  Vai tad Gaujienā un virešos ir labāk? Galvenais ir staigāt,fotogrāfēt ainavas,bet ar tik zemām lietām kā tualešu tīrīšanu, neviens nenodarbojas. Nu,labi,vienreiz gadā iztīra, uz dziesmu svētkiem.
 • Apists
 • Mārtiņš Šneiders

  Mārtiņš Šneiders

  Bieži šās cūcības sastrādā paši sūdzību iesniedzēji dzenoties pēc popularitātes.😠
 • S

  S

  Skats ir drausmigs, bet, piedodiet, uz Trapeni piegānīt tualeti netriecās ļaudis ne no citurienes, ne no marsa. Paši vietējie vien pastrādāja.
 • TraPenis
 • Dzeks no trapenes

  Dzeks no trapenes

  @LisaCU ja tu esi meitene es tevi labprāt pa dienu paņemtu autoostas atejās....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!