Sūdzību dēlis: “Citrus Spa” Jēkabpilī – nauda izmesta vējā, atpūta nekāda, un vēl netikām ne baseinā, ne saunā, kaut gan piemaksājām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

38 komentāri
“Citrus Spa” Jēkabpilī – nauda izmesta vējā, atpūta nekāda, un vēl netikām ne baseinā, ne saunā, kaut gan piemaksājām!

“Sveicināti. Mums tāda ļoti nepatīkama situācija. Atbraucām atpūsties no Anglijas, gribējām noīrēt viesnīcu Jēkabpilī. Aizbraucām uz “Citrus Spa”, prasīja 43,00 eiro par diennakti. Nobrīnījāmies, ka tik dārgi, bet piekritām, jo ietilpst baseins un sauna.

Domājām par tādu cenu būs villa! Gaidījām luksusa numuriņu. Saņēmām atslēgas, beidzot iegājām numuriņā, un acis bija lielas!

Veco laiku televizors (kaste), netīras gultas veļas ar matiem. Uz krēsla apsēdies, un viņš izjūk…, vīrs iegāja dušā un aizkaru stanga uzkrita uz galvas.

Neviens nemaz nebrīdināja, ka stanga kustas. Kad pateicām to recepcijā, mums smaidot atbildēja – ā, jā, tā mēdz nokrist. Tas nekas, ka mums ir divus gadus vecs bērns, kuram varēja uzkrist virsū…

Piemaksājām 5,00 eiro par spa un baseinu, kur mums pateica, ka var izmantot līdz 23.00 vakarā un arī uz durvīm rakstīts tas pats.

21.00 vakarā gājām uz baseinu, durvis ciet. Aizgājām uz recepciju pajautāt, kāpēc tā, uz ko mums rupji atbildēja – ko jūs te atnācāt, jau pulkstenis deviņi. Teicām, ka taču līdz 23.00 strādā. Uz ko mums “uzbrauca”, ka cilvēku nebija un saunu ar baseiniem aiztaisīja.

Jautājam, vai tad tie, kas dzīvo viesnīcā, nav cilvēki un tad par ko mēs maksājām? Uz ko mums atbildēja – mēs tā mēdzam darīt, nevaram jums palīdzēt, nāciet 7.00 no rīta. Tad no rīta izrakstījāmies, kad nodevām atslēgas recepcijā, bija cita sieviete un izstāstījām visu!

Viņa atbildēja, ka nevar neko darīt, un, kad pateicām, ka dušas stanga uzkrita uz galvas, viņa ar smīnu atbildēja – bet viss taču kārtībā? Naudu atpakaļ nedabūjām, atpūta nekāda, un vēl netikām ne baseinā, ne saunā, kaut gan piemaksājām ekstra.

Un beigās rupji noteica – ja jums nepatīk, nākamreiz nebrauciet uz šejieni. Nauda izmesta vējā, un visam tam plusā pusseptiņos no rīta piedzēries pāris bļaustījās pa visu koridoru un neļāva mūsu mazulim normāli izgulēties.”

Iesūtīja: Monta