Sūdzību dēlis: Cilvēku mānīšana! Pie kases par preci jāmaksā vairāk!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos ziņot par veikalu “Depo” Valmierā. Ne pirmo reizi ir tā, ka plauktā ir viena cena norādīta, bet pie kases ir cita.”

Cilvēku mānīšana! Pie kases par preci jāmaksā vairāk!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Iegādājos preci, kad pēc pirkuma vērsos pie administrācijas, man paskaidroja: dodiet čeku, atgriezīsim naudu, bet ne nauda man vajadzīga, bet principiāla taisnība, jo tas nozīmē, ka veikals nodarbojas ar cilvēku mānīšanu, kas nav pieļaujams!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Valdis.

16 komentāri

16 komentāri

 • Linarda Meita Lilita Freimane

  Linarda Meita Lilita Freimane

  Ieva Ostaša vakar par šo runājām..
 • Inga Terluka
 • Laima Ludena

  Laima Ludena

  Mego tas ir bieži, jo it kā nav noņemta akcijas cena vai neesot izlabota cena.
 • Mareks Kursa

  Mareks Kursa

  Betas viss japarbauda tad kodi nesakrit bet nekad nau latak ka noradits vienmar dargak🤔🤔🤔
 • Anonīmais Jānis

  Anonīmais Jānis

  Lielie komentātori varētu arī pilnībā pārbaudīt rakstu, paskatīties bildes, Visas, tad arī sapratīs par ko gāja runa, nevis to ka vairumā pērk bet vienu pērkot uz čeka norādītā summa ir 14.49, tā vietā kad veikalā norādītā cena pat bez DEPO kartes ir 10.88.

  Smieklīgi pēc tam lasīt tos komentārus, kuriem vispār nav ne jēgas, ne sakara ar to ko autors vēlējies pastāstīt, šajā gadījumā par ar bildi parādīt, bet te standarta Latvietis galveno bildi redz, virsrakstu izlasa un aiziet, jādrukā cik tas autors bijis stulbs 👍
 • Santa

  Santa

  Žani! Pareizi tad ir vainiga visa pasaule ,neviss sava izprašana.
 • Žanis Žagars

  Žanis Žagars

  Ja jau cilvēks ir jau uzvilcies no paša rīta.Izkapis ar neisto kāju no gultas.Tad visa diena sabojāta sev, un citiem.
 • Sigita

  Sigita

  Man nekad Depo nav bijušas problemas vajag visu izlasit un saprast.Tā ir daudzos veikalos Mājai un dārzam ari tāpat pērc daudzuma ir lētak.Nevajag kašķīgam cilvēkam būt , un tad viss būs OK.
 • Mildiņa Gulbe

  Mildiņa Gulbe

  Ak,Kungs!Kādi šajos laikos cilvēki ,isti nenoskaidro lidz galam veikalā ,bet jau katig pasudzēties kādam.
 • Azis Onurs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!