Sūdzību dēlis: Cilvēki nedezinficē rokas un apgrābsta autobusu sarakstus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mums Covid-19 laikam nav, runājot par pieturām un jaunajiem sarakstiem!”

Cilvēki nedezinficē rokas un apgrābsta autobusu sarakstus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kamēr gaidīju sabiedrisko transportu, seši cilvēki apgrābstīja sarakstus. Diez vai viņi dezinficēja rokas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Mārtiņš.

19 komentāri

19 komentāri

 • Lohhiem

  Lohhiem

  Lohhu problēmas. Pirms raksti mārtiņ dirrrsu sev nodezinficēji???!!!🤭🤭🤭
 • Edgars Rengarts
 • Edgars Liberts

  Edgars Liberts

  Laikam jau Martiņš kautko bija sapioejies,pirms sudzejas.
 • Agris Lūciņš
  • Marika Udalova

   Marika Udalova

   Agris Lūciņš Aga... un šķaudot pieliek roku degunam klāt, pēctam ar to nopuņkoto rokas daļu turās pie autobusa stieñiem, spiež luksofor-stop pogu, skaita naudu un t.t.
 • Tā ir!
 • spriidiic

  spriidiic

  Kāds , varbūt , gribēja to sarakstu lasīt ? Tomēr nē , visi seši - apgrābstīja nemaz pat nemēģinot tsjš ieskatīties . Vai pareizi sapratu ?
 • Tatjana Ņesteroviča

  Tatjana Ņesteroviča

  Aaaaaa aaaa 🤯🤯🤯 Panikāaaaa!!!! 🤯 Glābiet, lūdzu! 🤣🤣🤣🤣
 • jibiorio
 • Uv Is
 • Bedre

  Bedre

  Katrs spriež pēc sevis, es gan ticu labajā cilvekos, piemēram ka viņi dibenu slauka ar papīru nevis pirkstu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!