Sūdzību dēlis: Cilvēciskais faktors veikalā “RD Electronics” ir nolikts malā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šis būs kārtējais pēc Ziemassvētku stāsts. Nopirkām decembrī Liepājas “RD Electronics” veikalā “Whirlpool” trauku mazgājamo mašīnu. Pēc svētku pārsteigums bija, kad tā pārstāja darboties!”

Cilvēciskais faktors veikalā “RD Electronics” ir nolikts malā!
pixabay.com

“Garantijas meistars pateica, ka vainīgs vadības bloks, kas jāgaida vismaz 2 nedēļas, varbūt pat vairāk. Veikala pārstāvis piedāvāja rakstīt iesniegumu par preces maiņu, kas tiks izskatīts 14 dienu laikā. Vienkārši žēl, ka cilvēciskais faktors ir nolikts malā šajā elektronikas laikmetā,” ziņo “Bez Tabu” skatītājs Gints.

21 komentārs

21 komentārs

 • Dusmīgais klients.

  Dusmīgais klients.

  Mums arī bija problēmas ar šo veikalu un arī ar trauku mazgājamo mašīnu.
  Garantijā bija ierakstīts līdz 2020.gadam servisa garantija.
  Bet aizvedot uz veikalu sāka nelabā tonī braukt virsū ko mēs gribot.Esot drukas kļūda neesot nekādas garantija. Veikala vecākais teica kad noskaidros un nākamajā dienā pados ziņu.Bet tā arī neviens nezvanīja. Vīrs pēc 3.dienām aizbrauca atkal ar visu trauku mašīnu uz to veikalu.Tad tas puisis nebija bet bija citi. Tie vispār sāka pacelt balsi ko mēs atkal te darot nav nekādas garantija
  pērkot darbinieks kļūdijies un viss. Neko netaisīs ,neko neskatīs un viss tinaties.
  Vīrs aizbrauca uz citu veikalu nopirka citu trauku mašīnu. Pēc pāris dienām atzvanīja veikala vecākais,bet tad tas jau bija pa vēlu jo veco jau bijām likvidējuši un iegādājušies jaunu. Cepuri nost veikala vecākajiem ,bet tiem pārējiem pārdevējiem kauns. Jāiemācās runāt ar klientiem. Mēs nospriedām ka šajā kompānijā neiepirksimies vairs nekad. Un ar Tv mums bija kas līdzīgs. Vai tad kompānijai nav jāatbild par darbinieka kļūdām!!!
 • Victoria Olor

  Victoria Olor

  Aizbraucu uz servisu, a tur saka, ka mašīna jāatstāj, lai bremzes nomainītu- viņi ko, galīgi aptrakuši? Nevar tās bremzes nomainīt kamēr es braucu vai mašīna ir stāvvietā novietota? Kāpēc man vēl mašīna pēc diagnostikas servisā jāatstāj? ??? ??
 • Marta Irmeja

  Marta Irmeja

  Pfff tāda sūdzība tā itkā ūdeni uz divām nedēļām atslēgtu.
  Man vasaras karstumā nomira tiko iegādāts ledusskapis kura shēmu gaidiju nedēļu. Vot tas bija pārbaudījums piecu cilvēku ģimenei palikt bez ledusskapja. Neko, dzīvi esam.
 • Mošķis Monta
 • Lindiš Nepa
 • Litvinova Marina
 • Atceros

  Atceros

  Izskatās, ka cilvēki gribēja palielīties ar divām lietām- ka nopirkuši trauku mazgājamo mašīnu un iemācījušies vārdu salikumu - cilvēcīgums.
 • Una Aide

  Una Aide

  Nu vispār jau būtu loģiski ja iedod uzreiz jaunu, ja vaina zināma. Telefonu taču nesot uz garantiju iedod ko lietot kamēr pie viņiem un ja ražošanas defekts piešķir jaunu ierīci. Samaksā taču lai lietotu. ?
  • Anna Einina

   Anna Einina

   Una Aide iedot vietā tieši ko? Trauku mazgātāju vārdā Zentiņa? Kā tieši Jūs iedomājaties aizstājēju trauku mazgājamajai mašīnai?????
  • Una Aide

   Una Aide

   Anna Einina reāli iedot arī to trauku mašīnu vai atgriezt daļu naudas
  • Anna Einina

   Anna Einina

   Una Aide un ko viņi darītu ar salauztu traukumašīnu? Sūdzētos, ka veikals nenodrošina garantijas remontu! Un uz kāda pamata būtu jāatgriež daļa naudas, ja tiek nodrošināts bezmaksas remonts? Protams, ka nekas nenotiek uz burvju mājiena- hops- un mašīna salabota! Nez , kāpēc servisos neviens nesūdzās, ka autodetaļas jāpasūta, ka visas nav uz vietas? Taču arī varētu atgriezt pusi mašīnas vērtības- tāpat-jo redzieties, uzreiz nevar visas detaļas , visām mašīnām būt uz vietas? ??‍♀️
 • Suts

  Suts

  Ak dievs, kā viņi tā varēja rīkoties. Šausminoši....nožēlojamai RD, tik necilvēcīgi.
  Iesaku uzreiz vērsties Eiropas cilvēktiesību aizsardzības tiesā
 • Liene Kristiāna Tilgase

  Liene Kristiāna Tilgase

  Manuprāt tagad visur sauks bez tabu, pat ja košlene pielips pie kājas un pateiks,ka ietves neuztur kārtībā. Tā kā pati esmu strādājusi klientu apkalpošanā, gadās šādi indivīdi,kuri pie katra sīkuma zvanīs patērētāju tiesībām vai draud,ka ziņos presei, par savu idiotismu. Kur tam meistaram raut to detaļu? Un pēc patērētāju tiesībām,ja pirkts uz vietas, preci neapmaina un neatgriež naudu, čeks vai citā gadījumā garantijas talons ir garantija.Calm the fuck down un mazgā pāris dienas ar rokām traukus,kā tava vecmāmiņa darīja. Pasaules gals, bļin!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!