Sūdzību dēlis: Četru dienu laikā nav informācija, vai paciņa nonākusi šķirošanas daļā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri
Četru dienu laikā nav informācija, vai paciņa nonākusi šķirošanas daļā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“16. decembrī nosūtīju paku no Strenču pasta nodaļas uz Rīgas, Latvijas pasta šķirošanas daļu. Jau ceturto dienu nav informācijas, vai paka ir saņemta Latvojas pasta šķirošanas daļā.”

“Agrāk, kad sūtīju, bija vienmēr ierakstīts, kādā laikā paciņa ir nonākusi šķirošanas daļā, šoreiz nekā. Tāda sajūta, ka paciņa visu laiku ir ceļā un braukā mašīnā.

Divas reizes zvanīju uz informatīvo tālruni, bet neviens neko paskaidrot nevar, esot daudz darba. Bet vai tiešām tik daudz darba, ka paciņa, četru dienu laikā, nav sasniegusi šķirošanas daļu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Dina.