Sūdzību dēlis: Cēsīs ir 11 zobārstniecības, bet nevienā nevar izraut sāpošu zobu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Cēsīs ir 11 zobārstniecības, bet nevienā no tām nav iespējams izraut sāpošu zobu!”

Cēsīs ir 11 zobārstniecības, bet nevienā nevar izraut sāpošu zobu!
PIXABAY

“Arī uz raušanu esot jāpierakstās, vienā zobārstniecībā piedāvāja decembra mēnesi. Uz jautājumu, ko darīt, atbilde bija meklējiet zobārstu Valmierā vai iedzeriet pretsāpju tableti.

Varbūt tā ir arī citās mazpilsētās? Kāpēc kaut vienā zobārstniecībā nevar būt dežūrārsts, jo ar stiprām zobu sāpēm jokot nevar! Nu ko, meklēsim “blatus”!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Anita.

14 komentāri

14 komentāri

 • Anita

  Anita

  SIA zobārstniecības klīnika, kas ir ziņojusi, ka maksimāli īsā laikā var palīdzēt, cik saprotu ir Cēsīs. Vai zināt, cik šāds pakalpojums tur maksā? 125 eiro. Tad jau lētāk ir aizbraukt uz Rīgu, uz stomatoloģijas klīniku. Zobi sāp gan pensionāriem, gan bezdarbniekiem, , gan mazturīgām personām. Zobu sāpes ir šausmīga lieta, bet, ja tādas naudiņas nav. Bez tam, ja zobs vēl ir sastrutojis, tā taču ir galva. Nezinu, varbūt tad, kad kāds šādas problēmas dēļ dabūs galu un būs tiesas darbi, varbūt tad šī lieta izkustēsies no vietas. Atslēgas vārds šājā situācijā ir lielais un varenais PRIVĀTS. Tā teikt - mana rūpala, kā gribu , tā daru.
 • Baibbss

  Baibbss

  Pirms visiem covidiem ģimenes zobārstniecībā varēja akūtos gadījumos gaidīt, kad kāds zobārsts varēs palīdzēt. Tagad laikam tā vairs nav.
 • Anna

  Anna

  Ha 11, Rīga ir pāri 100 un kad BĒRNAM sāpēja zobs es abzvanīju kādas 30 zobārstniecības un tikai 1 piekrita un tikai tāpēc ka viņiem atbrīvojās vieta jo kāds atteica pierakstu.
 • Lilita

  Lilita

  Alūksnē tāpat.Pašam jāmācās izraut zobu vai noņemr sāpes ..?
 • Bijusais2 grupas invalidins

  Bijusais2 grupas invalidins

  Cesis acim redzot zobarsti japieskaita pie korumpantiem ta tik runa paredies bagats cilveks nau vietas nav laika izrausim pec 3 vai pusgada traki riebigi cilvecini kas celusies no bijusiem kalpiem un mazizglitotiem kolhozniekiem ar mazu smadzenu svaru intelektu
 • Nu re
 • Nu re
 • Nevajag aizpūdēt
  • Anita

   Anita

   Kā Jūs domājat, kas notiks ar zobu, kuram ir izkritusi plomba, bet pie zobārsta var pierakstīties tikai un novembra beigām vai decembri. Aizpūdēs, taču!
 • Endo
 • Endo

  Endo

  Zvaniet uz 26440022,
  centisīmies palīdzēt max ātri.
  SIA Zobārstniecības Speciālistu Klīnika

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!