Sūdzību dēlis: Ceram uz pārmaiņām! Dobeles “Maxima” veikalā no rītiem ir nenormāli garas rindas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

45 komentāri
Ceram uz pārmaiņām! Dobeles “Maxima” veikalā no rītiem ir nenormāli garas rindas!

“Sveiki. Biju jau rakstījusi, ka Dobeles “Maxima” veikalā ir garas rindas un neadvekāta attieksme vadībai pret darbiniekiem. Nu cik dzirdams, attieksme ir mainījusies, bet garās rindas gan nav.

Šorīt 08:30 atkal braucot uz darbu ieskrēju pusdienas nopirkt, (ko nenopirku), jo bija gara rinda. Viena pārdevēja nodarbojās ar glītrakstīšanu (uz rekvizītiem rakstīja), otra ieradās 08:45 un smaidīgi pieet pie kases, kur tūlīt grib skriet cilvēki, viņa nosaka, ka tik ātri nebūs vaļā.

Kamēr kasi pārskaitīs. Tās ir šausmas! Vai tad tiešām no rītiem nevar būt 2 kases vaļā uz 08:00, kad otra ierodas uz 9:00 tad jau visi ir aizskrējuši uz darbu. Ceram uz pārmaiņām.”

Iesūtīja: Sigita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • seee
    +32 +31 -1

    seee

    Tas diemžēl ir visās Maximas, jo nav kam strādāt.Diemzel pateicoties mūsu valsts iedzīvotājiem ne visiem ir tādi dzelzs nervi lai sēdētu kasē.Besi ārā tie teicieni :"kā jau parasti Maxima ".Nu ja tu zini ka tur būs kā parasti tad neej uz turieni.Esiet biki iecietīgāki pret meitenēm kas sēž kasē. Zinu ko teiks nav ko strādāt tādu darbu, bet ko jūs zināt par viņas dzīves apstākļiem,varbut viņai tā ir vienīgā iespēja nopelnīt kādu centinu saviem bērniņiem.Un varbūt viņai tas ir trešais darbs. Ja reiz visi tik gudri ejiet paši pastrādāt kasē.
  • Raimonds Egle
  • Raimonds Egle

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl