Sūdzību dēlis: Cenu zīme uzlīmēta uz kastes norādītajai summai, kas ir zemāka!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirku Cēsu “Pepco” veikalā lampiņas. Atbraucot mājās, maziņš pārsteigums!”

Cenu zīme uzlīmēta uz kastes norādītajai summai, kas ir zemāka!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Cenu zīme uzlīmēta virsū uz kastes norādītajai cenai, ko varētu saprast, kā īsto cenu !It kā nieka 0,49 eiro, bet vienalga, kāpēc tā ir jādara? Nu, lampiņas vismaz deg!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Baiba.

11 komentāri

11 komentāri

 • 123
 • Egija Potapenkova

  Egija Potapenkova

  Un vēl maza piebildīte. Kāds veikalam no tā labums?? Nopērkot preci jums dod čeku, kabatā neko nav iespējams iebāzt!!! Kā var nesaprast... Nav taču nekāds tirgus..
 • Egija Potapenkova
 • Egija Potapenkova

  Egija Potapenkova

  Tas ir tāpēc, ka preces nav ražotas Latvijā. Iesitot preci kasē, radās ražotāja noteiktā summa, ar kuru ir jāpārdod, šajā gadījumā lampiņas. Tāpēc arī veikala darbiniekiem ir jānomaina cena, šoreiz uz augstāku, bet ir reizes, kad uz zemāku 🤗
 • Mike Winston
 • Kristīne Priede

  Kristīne Priede

  ko var cepties? Tā ir cena citā valstī. Vai tad tās lampiņas Latvijā ražotas? Pieskaitiet transportēšanas cenu līdz Latvijai un jautājumi atkritīs. Un vispār - nepatīk, nepērc.
  • Pircējs

   Pircējs

   Pepco veikalā visas preces maksā tieši tik, cik uz oriģinālās etiķetes/iepakojuma. Jo ir arī latviskais nosaukums klāt. Ja nu vienīgi prece ir cenota, kad tiek uzlīmēta sarkana cenu zīme.
 • Sia Rossa
 • Terēze Bāliņa
 • spriidiic

  spriidiic

  Vienkāršas lietas - 1) pērkot preci cena apmierināja ; 2) radās pārdomas par krāpšanu , ieraugot 49 centu starpību ; 3) sūdzamies par to .
  Iespējamie iemesli , kāpēc tā - 1) preces cena ir mainījusies , jo kāds nodoklis ir palielināts un visas preces tika pārcenotas ; 2) vairumtirgotājs šim tirgotājam pārdevis , vitrīnā izlikto , paraugu ar bāzes cenu ; 3) cilvis , kurš lipināja uzlīmes , pirmajā gājienā nepareizo skaitli izdrukāja un pielīmēja , nācās labot , bija vienkāršāk uzlipināt pareizo cenu pāri aplamajai . Gan jau , ka ir pulka citu variantu par tēmu .
 • :-)

  :-)

  Kas? Cenu zīme uzlīmēta uz kastes uzlīmētai cenai? Nedaudz skaidrāk nevar uzrakstīt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!