Sūdzību dēlis: Centrāltirgū atkal tiek pārdotas nelegālās cigaretes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Centrāltirgū atkal tiek pārdotas nelegālās cigaretes!”

Centrāltirgū atkal tiek pārdotas nelegālās cigaretes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tajās pašās vietās, kur agrāk! Zvanot policijai, nākamajā dienā viss tas pats!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Maksims.

80 komentāri

80 komentāri

 • Ervīns

  Ervīns

  Cigaretes nekad nav pārtrauktas tirgot! Drīz laikam arī spirtiņš parādīsies!
 • @p_eteris
 • Grigorij

  Grigorij

  kādu laiku atpakaļ esmu redzējis ,ka kontrabandisti somu ar blokiem slēpj paviljonā pie olu pārdevējas Vai paviljonu ar nojauks ,nav vienkāršāk atlaist kādus ģenerāļus un ielikt viņu vietā kādu strādātgribošu ???
  • @p_eteris

   @p_eteris

   Kas ir pirkuši nelegālos, tie arī pirks. Cūkas vienmēr dubļus atradīs!
 • Baiba Tatarčika

  Baiba Tatarčika

  Nopietni??? A ko tagad darit??? Jo vairak cels cenas, jo vairak bus kontrabandas, bet to jau nesaprast gudrajam galvam!!!
  • hmm

   hmm

   tā jau nav ,liela daļa tomēr apzinās lielo plaušu vēža slimnieku skaitu Latvijā un atmet.Bet daiļavām neviens nevar aizliegt smēķēt ,un novecot ātrāk
 • >:-)

  >:-)

  (3,5 x2) x 362 =2555 € gadā valsts 🤑 jau sen no manis nedabū , jau sen atteicos no smēķēšanas 😜
 • Inguna Kiperčuka

  Inguna Kiperčuka

  Vai būdas ar ziediem atstāja?Tur bija brīnišķīgi un daudzveidīgi ziedu piedavajumi:(
 • Juris
 • Kārlis
 • Verners

  Verners

  Tā būdu nojaukšana bija cīņa ar sekām,vajag iznīcināt cigarešu un alkohola nelikumīgas tirgošanas cēloņus.Vai nu tirgoņi neatradīs jaunas vietas,kur tirgoties uz nebēdu?!
 • Emils Verdins

  Emils Verdins

  es domāju kad jasoda ir kāds no augšas,jo vienozimīgi kāds no valsts ieredņiem ir iesaistīts jo kā var policijas iecirkņa deguna galā tirgot cigaretes,Ķuzim prieks pensijas gadiem tirgoņi piemetīs 😁

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!