Sūdzību dēlis: Ceļus netīra, iedzīvotājiem jāstaigā pa sniega “putru”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Katru dienu braucu gar Tipogrāfijas un Āpšu ielas krustojumu, brīnoties, kāds te netīrīts ceļš!”

Ceļus netīra, iedzīvotājiem jāstaigā pa sniega “putru”!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Blakus tramvaja galapunkts, pabērtas smiltis uz tramvaja sliedēm un tas arī viss. Šajā ziemas sezonā nevienu reizi šeit nebija notīrīts ceļš. Sētnieks tīra tikai ietvi. Blakus ir arī skola, skolnieki, kuri tagad mācās staigā pa ”putru”. Kāpēc nav notīrīts ceļš?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kristīne.

1 komentārs

1 komentārs

  • Fakts

    Fakts

    Iespējams, ka tāpēc, ka Rīgas domē tagad sēž Ķirsis un Gavars, kuri bija aktīvākie solītāji par Rīgas kopšanu, bedru lāpīšanu utt, bet Ušaka laikā , Rīga bija tīrāka.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!