Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nekādi nevaram saprast, kas ir Moskva? Kādā valodā tas ir rakstīts, kur atrodas un kas ir auditorija, kam tas uzraksts ceļazīmē ir veltīts? Kas par šo sakāms valodas aizstāvjiem?” vaicā Bez Tabu skatītāja Ieva.

Ceļazīme uz “MOSKVA”
20 komentāri

20 komentāri

 • Selihov

  Selihov

  Иева занимается разжиганием, это из тех людей, кому говоришь "Добрый день" а в ответ всегда "Kas ludzu?"
 • Santa

  Santa

  Tātad moskva ir pa krieviski un to izrunā savādāk tur tač bija pie vārda moskva rakstīts rus tātad tas ir domāts krievu tautības cilvēkiem un par to nav jāuztraucas
 • Aija

  Aija

  Šī dīvainā Maskavas "vārda" izcelsmi nevarēja pateikt arī ceļu būvētāju šefs, kad šoseja tapa un uzraksti tika likti. Tā esot projektā, un viss. Protams, ka MOSKVA jāraksta ar slāvu burtiem. Latīņu raksta varianti - MOSCOW, MOSKAU, atkarībā no valodas. Slāvvalodīgais braucējs slāvu burtus noteikti izlasīs vieglāk nekā šo kompozīciju.
 • Deniss Prokopenko
 • Pskov

  Pskov

  Nu bet ir tak arī norādes uz Pleskavu-Pskov. Kādas problēmas? NU nezinu...ceļa zīme un traucē..? Un, ja būtu ar kirlicas burtiem rakstīts, tad bļautu,ka esam taču LV??? Šis nu tiešām, manuprāt, nav tas gadījums, lai "uzvilktos" un sūdzētos.
 • Zane

  Zane

  Man būtu sakāms,ka Ieva galīgi nav gājusi skolā.''Nekādi nevaram saprast, kas ir Moskva?''Nu ziniet-sava aprobežotība nav jādemonstrē visai pasaulei-mācīties vajag-tad arī sapratīsiet!
  • Zane

   Zane

   Atceros,kā daudzus gadus atpakaļ maldījāmies pa Igauniju,jo uz ceļa zīmēm nosaukumi tikai igauniski,kas krasi atšķiras no latviskās vai starpautiskās versijas.Kas tā tāda RIIA un cik laimīgi bijām ieraugot virzienu Riga.Tāpēc uz ceļazīmēm jābūt arī starptautiski saprotamiem nosaukumiem priekš tūristiem,šajā gadījumā krievvalodīgajiem.
  • nu jau nu

   nu jau nu

   Un uzrakstu MASKAVA nekādīgi nevarētu krievvalodīgais saprast?? Tur jau pat bērnam skaidrs.Lai viņš kustina smadzenes, nevis otrādi! Pietiekami priekš viņiem jau "dancojam".
 • KP

  KP

  Jā, jā...kā tad...raksta autore nesaprata...Un, kas tad brauc uz Maskavu....Angļi?
  • Vārdu

   Vārdu

   Moskva priekš krieviem vajadzēja rakstīt ar viņu valodas burtiem, bet vārds Moskva ar latīņu burtiem neeksistē. Tur jau tā sūdzības jēga, ka vārds ar mūsu burtiem būtu jāraksta kā Maskavā vai priekš tūristiem Moscow. Vārds Moskva rakstās ar krievu alfabēta burtiem.
 • Aldis Riduzis Kacanovs

  Aldis Riduzis Kacanovs

  Blad uz reiz būtu uzrakstījusi, pagrieziens uz Krievzemi
 • Atceros

  Atceros

  Domāju, ka sūdzības autore domā, kāpēc rakstīts - Moskva (krievu val.izruna) nevis Moscow (angļu val.). Ja būtu angliskā izrunā tad būtu ok?
  Varbūt ceļazīmes veidotāji domā, ka krievvalodīgie cilvēki vairāk grib braukt uz Maskavu, tāpēc tā uzrakstīja.
 • Liene Zirne

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!