Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

20 komentāri
Ceļazīme uz “MOSKVA”

“Nekādi nevaram saprast, kas ir Moskva? Kādā valodā tas ir rakstīts, kur atrodas un kas ir auditorija, kam tas uzraksts ceļazīmē ir veltīts? Kas par šo sakāms valodas aizstāvjiem?” vaicā Bez Tabu skatītāja Ieva.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Vārdu
  +6 +6 0

  Vārdu

  Moskva priekš krieviem vajadzēja rakstīt ar viņu valodas burtiem, bet vārds Moskva ar latīņu burtiem neeksistē. Tur jau tā sūdzības jēga, ka vārds ar mūsu burtiem būtu jāraksta kā Maskavā vai priekš tūristiem Moscow. Vārds Moskva rakstās ar krievu alfabēta burtiem.
 • Zane
  +7 +6 -1

  Zane

  Atceros,kā daudzus gadus atpakaļ maldījāmies pa Igauniju,jo uz ceļa zīmēm nosaukumi tikai igauniski,kas krasi atšķiras no latviskās vai starpautiskās versijas.Kas tā tāda RIIA un cik laimīgi bijām ieraugot virzienu Riga.Tāpēc uz ceļazīmēm jābūt arī starptautiski saprotamiem nosaukumiem priekš tūristiem,šajā gadījumā krievvalodīgajiem.
 • Zane
  +9 +5 -4

  Zane

  Man būtu sakāms,ka Ieva galīgi nav gājusi skolā.''Nekādi nevaram saprast, kas ir Moskva?''Nu ziniet-sava aprobežotība nav jādemonstrē visai pasaulei-mācīties vajag-tad arī sapratīsiet!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl