Sūdzību dēlis: Carnikavas jaunās skolas būvniecība ir bīstama bērniem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pastaigājoties ar bērnu, uzmanību pievērsa Carnikavas jaunās skolas būvniecības objekts!”

Carnikavas jaunās skolas būvniecība ir bīstama bērniem!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pie objekta viss ir norobežots, bet apkārt? Liels caurums zemē, aiztaisīts ciet ar ceļa zīmi. Bez jebkādām brīdinājuma zīmēm, norobežojumiem utt.

Sācies ir skolas laiks, mazie ķipari dodas uz skolu un labi zinam, ka bērni ir ziņkārīgi. Kāds tur var iekrist un salauzt kājas, vai tas ir normāli un droši?” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo kāda māmiņa.

2 komentāri

2 komentāri

  • Abc

    Abc

    "Ķipars", kurš iet skolā, ir vismaz 7 gadus vecs, tātad nevajadzētu būt tik stulbam un krist iekšā bedrē. Jābrīnās kā mēs tagadējie ap 40-gadnieki vispār esam dzīvi, ņemot vērā mūsu bērnības izklaides-kokos un uz jumtiem kāpšanas, peldēšanās utt.
  • KIucis

    KIucis

    Ķipariem priekš tm ir vecāki lai viņus vestu pa ielu uz skolu. Vai būvnieks undarba inspekcija ir informēta par šo bedri ka jāblēj beztabu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!