Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

18 komentāri
Brīdinu cilvēkus par veikalu “KOKOSHOP.EU”! Neveiksmīgi nopirkām izlaidumam uzvalku

“Labdien. Man ir tāda lieta. Gribas brīdināt cilvēkus par iepirkšanos veikalā “KOKOSHOP.EU”. Mēs nopirkām uzvalku izlaidumam. Dēls uzvilka, un pēc pirmās un vienīgas reizes bikses saplīsa aizmugurē gar kabatām.

Aiznesot bikses, lai noskaidrotu, kā tas iespējams, saņēmām atteikuma vēstuli, ka bikses mazgātas veļas mašīnā (kaut bija pateikts, ka nekas nav darīts). Un, palasot atsauksmes, izrādās, tā ir standarta atbilde.

Ja klients kritizē – atbilde: nav pareizi mazgāts… un nav neviens saņēmis kompensāciju…, neko…

Bet cenas tur nav no lētākajām. Mēs speciāli krājām šim uzvalkam!”

Iesūtīja: Marija

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Mans vārds
 • Sinders
  +9 +8 -1

  Sinders

  Es gan iepērkos šajā veikalā bieži, nekad nav bijušas problēmas. Veikals parasti nāk visdažādākos brīžos pretī un ir ļoti atsaucīgs kolektīvs. Noteikti, ka raksta autore kaut ko ir pārpratusi...
 • Vadims Vorobjovs
  +6 +6 0

  Vadims Vorobjovs

  Labdien, zīmolu eksperts!

  Par produktu autentiskumu, lūdzu, vai atnāc uz veikalu, vai raksti man uz e-pastu kokos@kokoshop.eu.
  Parādīšu izcelsmes dokumentus un galvenais, parādīšu un iemācīšu, ka var atšķirt oriģinālo preci no pakaļdarinājuma. ( Visas ZĪMOLA drēbes ir iegādātas tikai un vienīgi no lieliem vairumtirgotājiem Itālijā).

  p.s. Paldies par konstruktīvo kritiku. ( kam viņa bija)

  Ar cieņu
  SIA KOKOS, kokoshop.eu direktors
  Vadims Vorobjovs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl