Sūdzību dēlis: “Bite” maldina cilvēkus, piedāvājot neierobežotu internetu maijā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

46 komentāri
“Bite” maldina cilvēkus, piedāvājot neierobežotu internetu maijā!
PIXABAY.COM

“Gribu brīdināt visus “Bites” pakalpojumu lietotājus, lai ”neuzķeras” uz viņu reklāmu par neierobežotu internetu maijā, ko viņi it kā uzsauc par godu hokejam, nosūtot īsziņu ”FANO”, lai lietotu internetu līdz mēneša beigām bez ierobežojumiem.”

“Šodien piedzīvoju nepatīkamu pārsteigumu – pie iztērētiem nepilniem 5 GB atnāca īsziņa, ka interneta apjoms ir iztērēts un turpmāk, ja vēlos lietot internetu, tas man attiecīgi maksās pēc viņu cenrāža. Žēl, ka tā maldina cilvēkus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī informē Linda.

Komentāru par situāciju sniedz Oksana Stankeviča, BITES klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja.

Oksana Stankeviča
BITES klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja

Šogad BITES klientiem visu maiju neatkarīgi no tarifu plāna, kuru viņi izmanto, ir pieejams neierobežots mobilais internets telefonā visā Latvijā, lai viņi var sekot līdzi hokeja aktualitātēm jebkurā vietā un laikā, kā arī vienkārši izbaudīt neierobežota interneta priekšrocības. Lai pieslēgtu šo pakalpojumu, klientiem ir jānosūta SMS ar kodu FANO uz 1600.

Ja kādam no mūsu klientiem ir radušies jautājumi, aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem, zvanot 1601 vai rakstot uz e-pasta adresi info@bite.lv. Lai atbildētu uz jautājumiem, mums ir jāidentificē klients, ko var veikt tikai viņš pats, sazinoties ar mums.