Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
“Biļešu paradīze” sastapos ar, manuprāt, tādu nejēdzību!! Iegādājoties pensionāru biļetes, “izlec” kaut kāda mistiska summa!

“Labdien, cienījamais raidījums “Bez Tabu”. Sastapos ar, manuprāt, tādu nejēdzību. Mēs ar kundzi, kura ir pensionāre, nolēmām apmeklēt trīs tenoru koncertu Mežaparkā, Zaļajā teātrī, šā gada 25. augustā.

Internetā atvēru “Biļešu paradīzi” un redzu, ka pensionāriem ir biļešu cenas atlaide un vienas biļetes cena ir 7,oo eiro. Nolēmām iegādāties internetā 2 biļetes.

Kad visu noformēju un vajadzēja jau maksāt, man izdod summu par divām biļetēm 17,00 eiro. Tas ir bez maksas par interneta izmantošanu un bez PVN 21%. Par to, kā papildu maksu, man viss skaidrs.

Bet kā var prasīt summu tikai par 2 biļetēm 17,00 eiro, ja vienas pensionāra tikai tīrās biļetes cena ir 7,oo eiro, tas ir, kopā 14,00 eiro.

Un loģiski, pie šīs summas arī papildu maksa par interneta izmantošanu un PVN nodoklis. Vai tā nav kārtējā “Biļešu paradīzes” uzvārīšanās uz cilvēku rēķina?

Kad iegādājos biļetes internetā uz citiem pasākumiem, tad ar tādu nejēdzību nebiju sastapies. Loģiski, ka mēs internetā toreiz biļetes neiegādājāmies, bet nopirkām uz vietas par 7,oo eiro ieejas biļetes!”

Iesūtīja: Andris no Pierīgas

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl