Sūdzību dēlis: Biļešu iegādes automātos nevar norēķināties ar skaidru naudu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien saskaitīju piecus “Rīgas satiksmes” biļešu iegādes automātus, kuros nevar norēķināties ar skaidru naudu.”

Biļešu iegādes automātos nevar norēķināties ar skaidru naudu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Un ko darīt tiem, kam tās naudas nav uz bankas kartes?” vaicā Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Emīls.

18 komentāri

18 komentāri

 • Lauris Berģis

  Lauris Berģis

  Nu vai zinies, pasaules gals, nav iespēja iegādāties par skaidru naudu e-talonu jāceļ tagad brēka pa visu pagastu.. 🤦‍♂️🙄 Galu galā cilvēk Attopies taču reiz, tev ir dota iespēja iegādāties to narvesen tirdzniecības vietā tā darba laikā, tas, ka tu to nevari izdarīt nav aparāta vaina.. Neieviesīsim sevī slinkumu, var arī pastaigāt kājām, veselībai noderīgi..
  Mans subjektīvs viedoklis😉
  Pats samērā bieži izmantoju sabiedrisko transportu un kkādā brīnumainā kārtā man izdodas iegādāties to biļetīti Narvesenā vai kkur citur, lai netiktu pārmaksāts pērkot pie šofera 😎💪😀
 • Iluta Jakubovska
  • Sandra Zanda

   Sandra Zanda

   Iluta vakaros un brīvdienās bieži Narvesen ir ciet. Bez tam pat Rīgas centrā ir vietas, kur 5-6 pieturu attālumā nav nevienas vietas, kur nopirkt e-talonu.
  • Iluta Jakubovska

   Iluta Jakubovska

   Sandra Zanda tādos gadījumos jāsakož zobi un jāmaksā šoferim dārgā biļete. Tāpēc es parasti cenšos jau laicīgi nopirkt biļeti, ja zinu, ka būs jābrauc. Esmu skrējusi gabalu uz Narvesena, kurš ir ciet,, tad uz nākamo. Pirkusi biļetes pie vadītājiem. Nevar jau visas vietas nosēt ar e-talona bankomātiem, Narveseniem utt. Cilvēkam pašam jācenšas saplānot, padomāt uz priekšu. Protams, gadās visādi.
  • Sandra Zanda

   Sandra Zanda

   Iluta un arī maksājot vadītājam mēs nonākam pie tā paša - norēķiniem ar skaidru naudu nevis karti 😉
  • Iluta Jakubovska

   Iluta Jakubovska

   Sandra Zanda bet virsrakstā jau sūdzējās, ka biļešu automātā nevar ar skaidru naudu norēķināties. Tajā gadījumā derēja šoferis, tikai bija jāpiemaksā.
 • Aivars

  Aivars

  Ja varēs samaksāt skaidrā naudā - kā cilvēciņ, Tevi varēs kontrolēt ?... Jāpieradina lai kaut kad var '' masas'' sačipot . jau tagad Tavs mobīlais pārvērties par Tavu kontrolieri...
 • Arvis Aizsilnieks

  Arvis Aizsilnieks

  Uzstādīt automātu, kur var veikt apmaksu tikai ar norēķinu kartēm, nav nopietns lēmums. Drīz bankomātos tiks anulēta funkcija, skaidras naudas izņemšana 😀😀😀
  • Emilija ExSaukuma
   +10 +10 0

   Emilija ExSaukuma

   Arvis Aizsilnieks nezinu kurš tos ieteica,apstiprināja un pasūtīja. ..ar šito mēs parādam sevi kura vieta esam Eiropā. ..pakaļā
  • Arvis Aizsilnieks
  • Reinis Smilga

   Reinis Smilga

   Arvis Aizsilnieks nē, tas parāda, cik tālu sniedzas iedzīvotāju līmenis, ka nevar pat karti no bankas izņemt.
  • Ivars Baumeisters

   Ivars Baumeisters

   Reinis Smilga bet ja uz kartes nav pietiekošu līdzekļu bet ir skaidra nauda? Skrien kā muļķis un meklē kur iemaksāt?
  • Andrejs Zeile

   Andrejs Zeile

   No kurienes tev ir skaidra nauda? Algu maksā skaidrā naudā?
  • Mārtiņš Šneiders

   Mārtiņš Šneiders

   Emilija ExSaukuma Ieteica noteikti VID jo skaidro naudu visvairāk izmanto aplokšņu algu saņēmēji dēļ kuriem esam tai pakaļā kuru minēji.🤣🤣🤣
  • Ivars Baumeisters

   Ivars Baumeisters

   Andrejs Zeile daudzviet netiek pieņemtas kartes un prasa norēķināties skaidrā naudā
  • Annija Auziņa

   Annija Auziņa

   Andrejs Zeile ērtāk ir noņemt visu no kartes un rēķināties skaidrā naudā, jo ar bankām ir interesanti.. Kā oma saka, labāk naudu turi zeķē nevis bankā.
  • Arvis Aizsilnieks

   Arvis Aizsilnieks

   Reinis Smilga vai tad mums ir pienākums barot bankas.
 • Lindiš Nepa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!