Sūdzību dēlis: Biļešu automātos uzstādīta iekārta, lai apmaksu veiktu, nopīkstinot karti, bet tā nemaz nestrādā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri

“Mani interesē, kāpēc biļešu automātos ir uzstādīta iekārta, kas it kā paredzēta, lai apmaksu veiktu, vien nopīkstinot maksājumu karti, ja tā iekārta nemaz nestrādā?”

“Izvēlies biļešu veidu, izvēlies apmaksu ar karti, turi maksājumu karti pie tās iekārtas, bet nekas nenotiek, atliek vien veikt apmaksu ar PIN kodu. Vēl vakar par to pārliecinājos.

Varbūt tiem biļešu automātiem ir alerģija pret “Swedbank” bankas kartēm. Citas bankas kartes man nav, tāpēc par to nevaru pārliecināties,” ziņo Tomass.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Rozmariins
    +5 +5 0

    Rozmariins

    Toties atskaitīties, ka ir uzstadīts- varēs. Bet vai tas stradā, tas jau ir cits jautājums. :)
  • es

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl