Sūdzību dēlis: Bikses ar akcijas cenu ir dārgākas nekā bez akcijas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Bez Tabu skatītāja ziņo par maldinošu akcijas cenu apģērbu veikalā: “Liepājā, veikalā “New Yorker” ir atlaides līdz pat 50 %. Es iegādājos bikses par 14,99 eiro ar smuku, jaunu akcijas zīmīti!”

Bikses ar akcijas cenu ir dārgākas nekā bez akcijas!

“Atbraucot mājās, intereses pēc, domāju noplēst smuko akcijas zīmīti. Šeku reku – īstā cena ir 14,95 eiro. Tātad, ar akciju ir dārgāk nekā bez akcijas! Vai tā nav klientu maldināšana?”

25 komentāri

25 komentāri

 • Darbinieks

  Darbinieks

  New yorker veikalos notiek cenu maiņa no ,95 uz ,99...darbinieki paši to neizdomā, tā ir nolēmis uzņēmums?
 • Ella

  Ella

  Normāli veikali tā nerīkojas. Ja man patīk kāda lieta, gaidu atlaides, un līdz šim nav gadījies, ka atlaide būtu čakarējoša. Atmiņa man laba :P Laikam, tomēr no veikala atkarīgs, kur iepērkas.
 • Ludmila Cirule

  Ludmila Cirule

  nopirku zābakus,akcijas cena 63e,mājās noplēsu uzlīmi ,īstā cena54e,uz procentiem jau atklāti zog,vai tirgo kas metams ārā,ANARHIJA NEVIENS NEPĀRBAUDA,lai dzīvo un plaukst mūsu muļķu zeme.
 • Santa Marķitane
  • Beāte Ābelniece

   Beāte Ābelniece

   Santa Marķitane NY apkrāpj visus ? pirmo reizi redzu akciju ar balto cenu ?
 • Gunta Vantere
  • Čiekuriņš.

   Čiekuriņš.

   Kāpēc sasteidzi? Jābūt pacietībai un sagaidīsiet lieliskas atlaides precēm!
 • Čiekuriņš.

  Čiekuriņš.

  Vai nevarēji bez biksītēm kādu laiciņu padzīvot,kamēr cena nokrīt par 4 centiņiem?
 • Pārdevēja

  Pārdevēja

  1. Tā ir baltā cenu zīme, kas nozīmē, ka tā nav akcijas cena
  2. Visas akcijas cenu zīmes ir tikai oranžā / sarkanā krāsā
  3. Ja birka atnāk nepareiza, tirgotajām kaut kā tā ir jāizlabo
  4. Kā var cepties par 4 centiem
 • Viesturs Cimbals
 • Irena Arce
 • Evita Roga

  Evita Roga

  Visu veikalu akciju apsleptā politika. Ja seko līdzi cenām, tad droši var teikt, ka nosvītrotā, it kā vecā cena ir uzpūsta un nekad nav maxājusi tādu cenu. Turklāt akcijas cena bieži vien ir patiesā preces cena, jo maxājusi visu laiku ar šādu cenu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!