Sūdzību dēlis: Biķernieku mežā cilvēku dzīvību apdraud aka bez vāka!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jau krietnu laiku Biķernieku meža ”promenādē” cilvēku un dzīvnieku dzīves apdraud aka bez vāka!”

Biķernieku mežā cilvēku dzīvību apdraud aka bez vāka!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tagad vēl jautrāk – tur ierīkots izgaismots objekts, kur bērni skrien, neapzinoties, ka priekšā ir aka uz “Rīgas ūdens” cauruli! Baisi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta vietējais iedzīvotājs.

3 komentāri

3 komentāri

 • Karkaliga Proscheligina

  Karkaliga Proscheligina

  Izsaukt MP kamēr neviens nav iekritis reliģija neļauj ?...
 • Anda Purviņa

  Anda Purviņa

  Vai tad beztabudnieki liks to vāku.ZB jau,ziņojiet atbildīgajiem dienestiem!
 • Kristaps Strautmalis

  Kristaps Strautmalis

  Iepriekš rakstīja, ka ir pārāk daudz apmeklētāju un grib visu slēgt, laikam atraduši veidu, kā samazināt apmeklētāju skaitu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!