Sūdzību dēlis: Bieži saņemu īsziņas ar piedāvājumu iegādāties skaistus numurus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Bieži saņemu īsziņu no tel. nr. 29888888, kur piedāvā iegādāties telefona numurus. Šis sāka traucēt, tāpēc sazvanīju telefona numuru, lai noskaidrotu, kur numura īpašnieks iegūst kontaktus, uz kuriem zvanīt un šos numurus piedāvāt.”

Bieži saņemu īsziņas ar piedāvājumu iegādāties skaistus numurus!

“Kad jautājumu: “Kur ieguvi manu telefona numuru?” klausulē runātājs (vīrietis) atbildēja: “Tā, kur ir tā sarkanā poga un nolika klausuli.”

Tad es aizdomājos, ka šis noteikti ir nelegāls mārketings, kurā piedāvā sapirktus numurus uz pārdošanu. Papētot avotus, daudzi par šo sūdzas,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Daniela.

6 komentāri

6 komentāri

 • Yānis Yaunsleinis

  Yānis Yaunsleinis

  Man atkal krīt uz nerviem viasms kredīts. Pirms gadiem pieciem vienīgo reizi aizņēmos un šie man visu laiku bombī ar sms katru trešdienu, esmu jau ielicis melnajā sarakstā, bet vienalga telefonā redzu ka saņemtas bloķētas sms...
  • Andris Čerkasovs

   Andris Čerkasovs

   Vinjiem jau lielas ka jo biezhak atgadinas par sevi jo lielaka iespeja ka tu aiznjemsies.
   Un pirms tiks ieviesta atro kreditu sistema Latvija sakuma noveda tautu lidz nabadzibai. Viss tika izplanots gadiem ieprieksh.
   Welcome to the future old man :D
 • Liene

  Liene

  Vai nu neprot rakstīt vai arī tiešām uz jautājumu kur ņēma numuru atbildēja kaut ko par sarkano pogu? :D Bet nu nav gudri atzvanīt uz tādiem numuriem, nav gan. Var bloķēt. Vai ir kāda vieta, kur var ziņot par tādiem spameriem? Lai noskaidro, cik legāli iegūti mani dati?
 • Ja ir aita
 • Cipa žēlojies
 • Zane

  Zane

  Labi vēl,ka pēc atszvanīšanas nesaņēmi ''skaistu'' rēķinu.Vai tiešām cilvēkiem nepietiek prāta šādus numurus nobloķēt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!