Sūdzību dēlis: Bezpajumtnieki dzērāji apmetušies teltī Rīgas centrā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Bezpajumtnieki dzērāji apmetušies teltī Rīgas centrā

“Labdien! Rakstu visas Lāčplēša ielas 113 mājas vārdā izmisības pilni, jo vairs nav, kur vērsties. Jau kādus piecus mēnešus aiz mūsu mājas garāžām ir apmetušies bezpajumtnieki dzērāji. Teltī. Gan vīrieši, gan sievietes. Visapkārt ir drazas, dabisko vajadzību kārtošana visu acu priekšā, pretīgas urīna un izkārnījumu smakas, orģijas, dzerstiņi un bļaustīšanās,” sūdzas anonīms “Bez Tabu” skatītājs.

“Garām ejot, raisās ne tikai vemšanas reflekss, bet, protams, bailes par savu drošību. Pašvaldības policija patruļas laikā izliekas neredzam esošo situāciju, bet uz cilvēku sūdzībām absolūti nekādas rīcības nav bijis. Ļoti lūdzam vismaz kaut kā vērst policijas uzmanību un palīdzēt!”