Sūdzību dēlis: Bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem TV kanālus, uzliekot tiem papildu maksu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos padalīties ar situāciju, kura izveidojusies ar mums visiem labi zināmo TV un interneta pakalpojuma sniedzēju “Lattelecom”.”

Bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem TV kanālus, uzliekot tiem papildu maksu!

“Šodien no rīta, kā katru rītu, vēlējos ieslēgt BBC News un paskatīties ziņas (skatos tikai šīs ziņas, jo uzskatu, ka tās nav fake ziņas vai propaganda), bet nespēju atrast kanālu – tā vairs nebija.

Sazinājos ar “Lattelecom”. Viņi atbildēja, ka šis kanāls tagad ir Starptautiskajā pakā. Man esot jāmaksā papildus 3,50 eiro mēnesī, ja vēlos skatīties BBC News. Uzdodot jautājumu, vai varu Krievijas propagandas kanālus nomainīt pret Starptautisko paketi, atbilde bija NĒ.

Man tas liekas nepieņemami, ka bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem no pamatpakas kanālus, uzliekot par tiem papildu maksu. Šobrīd tas izskatās pēc tālākas pakalpojumu rusifikācijas (ir pievienoti jauni krievu mūzikas un kino kanāli, kurus es neprasīju pievienot).”

Iesūtījis: Gatis

43 komentāri

43 komentāri

 • Agnese Līcīte

  Agnese Līcīte

  Man laukos ekonomiskā, šorīt BBC rāda, kā iepriekš.
 • Toms Aldiņš
 • Daiga Meģe

  Daiga Meģe

  Ne tikai kanālu maiņa tiek veikta nesaskaņojot ar klientu, bet arī citas darbības, kaut vai pāreja uz Helio, kas ir sliktākas kvalitātes kā iepriekšējais DSL, netika saskaņots.
  Lattelecom pārāk pārliecināti par savu pieejamību, ka daudziem klientiem nemaz nav citas izvēles.
  @lattelecom
  • Liene Skrastiņa

   Liene Skrastiņa

   Daiga Meģe Helio kā jauna platforma bija nepieciešama,jo pašreizējā nespēja apkalpot visus abonentus, jo to skaits ar katru gadu pieaug. Tas taču bija gaidāms agrāk vai vēlāk.
  • Daiga Meģe
   +15 +15 0

   Daiga Meģe

   Liene Skrastiņa, bet diemžēl jaunā platforma nespēj nodrošināt kvalitāti.
  • Liene Skrastiņa

   Liene Skrastiņa

   Daiga Meģe Man nebija tas gods izmēģināt vai palietot veco platformu, jo tad televizoru vienkārši neskatījos, bet ar janvāri mums ir Helio, nevaru pateikt neko sliktu,jo nav ar ko salīdzināt.
  • Daiga Meģe
   +10 +10 0

   Daiga Meģe

   Liene Skrastiņa, tad kāpēc Jūs tik pārliecināti komentējat, ja pat nav ar ko salīdzināt?
  • Liene Skrastiņa

   Liene Skrastiņa

   Daiga Meģe es paskaidroju situāciju,par kuru lielākā daļa cilvēku pat neaizdomājas.
 • Alvīne Eriņa
 • Raitis Miksons
 • Wasja
  +10 +10 0

  Wasja

  Es godigi sakot ... ari nevelos. Ka bez zinas tiek mainiti tv kanali. Un paukstinati maksa par atseviskiem kanalie. Kurs ieprieks skatijos , par standart maksu. Un ieliek krievijas kanalus par propagandu ..kas man neintrese. ... Es neesmu Krievs. Mani tas sadusmo ka nevaru skatities tas kas bija pamatpaka.
  • Interesanti gan

   Interesanti gan

   Vajadzētu iemācīties rakstīt pareizi, saprast nevar!
 • Es

  Es

  Tas lattelecom ir tādi - priecājies ka cenu nepacēla... es kad redzēju viņu dekoderus ko izsniedz pensionāriem- pults tālāk par 2 m nedarbojas, ko padarīsi ja virszemes tv monopols valda
 • Jānis Gubiņš

  Jānis Gubiņš

  Tas pats bija ar MTV 24/7, bez jebkādiem brīdinājumiem izņēma laukā no pamata pakas. Uz jautājumu, kas par lietu? Man atbildēja to pašu. Pie tam vēl nesen saņēmu epastu, ka no 1. Marta pacelsies pakalpojumu maksa. Sāku nopietni apsvērt domu, par aiziešanu no Lattelecom.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!