Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos padalīties ar situāciju, kura izveidojusies ar mums visiem labi zināmo TV un interneta pakalpojuma sniedzēju “Lattelecom”.”

Bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem TV kanālus, uzliekot tiem papildu maksu!

“Šodien no rīta, kā katru rītu, vēlējos ieslēgt BBC News un paskatīties ziņas (skatos tikai šīs ziņas, jo uzskatu, ka tās nav fake ziņas vai propaganda), bet nespēju atrast kanālu – tā vairs nebija.

Sazinājos ar “Lattelecom”. Viņi atbildēja, ka šis kanāls tagad ir Starptautiskajā pakā. Man esot jāmaksā papildus 3,50 eiro mēnesī, ja vēlos skatīties BBC News. Uzdodot jautājumu, vai varu Krievijas propagandas kanālus nomainīt pret Starptautisko paketi, atbilde bija NĒ.

Man tas liekas nepieņemami, ka bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem no pamatpakas kanālus, uzliekot par tiem papildu maksu. Šobrīd tas izskatās pēc tālākas pakalpojumu rusifikācijas (ir pievienoti jauni krievu mūzikas un kino kanāli, kurus es neprasīju pievienot).”

Iesūtījis: Gatis

43 komentāri

43 komentāri

 • hi hi

  hi hi

  eh naivie,jūs vēl kantoris apkrāps arī pēc iekārtu nodošanas .Man piemēram vēl pus mēnesi iekasēja naudu par "sniegtajiem pakalpojumiem "Nepārmaksājiet un Bēdziet !!!!
 • KP
  +12 +12 0

  KP

  Jā..."dižā" un "super" labā Helio tv ir grūti nosaukt par labu pakalpojumu. Neviens man nejautāja vai vēlos tik moderno tv kas neiet..tā pat uz kāda pamata pacels cenu? Starpcitu kanāli mainās gandrīz katru mēnesi.
 • Inga

  Inga

  Ne tikai Lattelecom nomaina kanālus, bet arī citi tv piedāvātāji. Vācu, spāņu un dažu angļu kanālu vietā pārgāja uz krievu kanāliem. Vienkārši pretīgi, kāpēc tiek uzspiesti krievu kanāli?
 • to es
  +28 +28 0

  to es

  pacels cenu no 1.marta.Tagad maksāju TV lētākā paka un internets 23.62,bet būs 25,50.Arī apsveru domu par citu operatoru.
 • Iluta Jakubovska

  Iluta Jakubovska

  Man uz epastu atnāca vēstule, kurā informēja, ka cena mainās un daži kanāli pazūd, bet to vietā nāk citi. Arī paskaidroja iemeslus.
 • Diāna Gramatina
  +10 +10 0

  Diāna Gramatina

  Man visi kanāli.... bet toties rēķins gan mainās kā viņiem pašiem tiik. Bez briidinājuma... bez paskaidrojuma......
 • Svetlana Rodionova
 • Linda Matveja
 • Raitis Miksons

  Raitis Miksons

  Es pat brīnos, visur tāda kā lattelekom apmelošana. Esmu ilggadējs klients, viss ir super. Un BBC rāda.
  • Svetlana Rodionova

   Svetlana Rodionova

   Раитис Миксонс un kas tad ir ka bbc rada ? Varetu bbc kanalu aizvietot ar ko citu
  • Raitis Miksons
  • Ramona Rozenberga

   Ramona Rozenberga

   Раитис Миксонс es ar virnmēr lasu un brīnos jo Lattelecom kliente esmu daudz gadus nekādu problēmu nav bijis.
  • Raitis Miksons

   Raitis Miksons

   Ramona Rozenberga nu jā, protams ir problēmas, bet pa zvanot, ātri atrisina. Bet kopumā labi.
  • Baiba Kreicberga

   Baiba Kreicberga

   Raitis Miksons un cik ilgi jūs gaidat zvanu un cik tas jums izmaksā? Klientiem nav bezmaksas nr.pat. un tas čats viņu lapā reti strādā un galīgi nesakarīgi atbild
  • Raitis Miksons

   Raitis Miksons

   Baiba Kreicberga twiteri ir ļoti laba komunikācija, uzrakstu problēmu, un bieži paši atzvana. Vai arī var uzrakstīt manslattelekom. Nu tas čats ja, tur ir problēmas.
 • Roberts Graholskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!