Sūdzību dēlis: Bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem TV kanālus, uzliekot tiem papildu maksu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos padalīties ar situāciju, kura izveidojusies ar mums visiem labi zināmo TV un interneta pakalpojuma sniedzēju “Lattelecom”.”

Bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem TV kanālus, uzliekot tiem papildu maksu!

“Šodien no rīta, kā katru rītu, vēlējos ieslēgt BBC News un paskatīties ziņas (skatos tikai šīs ziņas, jo uzskatu, ka tās nav fake ziņas vai propaganda), bet nespēju atrast kanālu – tā vairs nebija.

Sazinājos ar “Lattelecom”. Viņi atbildēja, ka šis kanāls tagad ir Starptautiskajā pakā. Man esot jāmaksā papildus 3,50 eiro mēnesī, ja vēlos skatīties BBC News. Uzdodot jautājumu, vai varu Krievijas propagandas kanālus nomainīt pret Starptautisko paketi, atbilde bija NĒ.

Man tas liekas nepieņemami, ka bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem no pamatpakas kanālus, uzliekot par tiem papildu maksu. Šobrīd tas izskatās pēc tālākas pakalpojumu rusifikācijas (ir pievienoti jauni krievu mūzikas un kino kanāli, kurus es neprasīju pievienot).”

Iesūtījis: Gatis

43 komentāri

43 komentāri

 • Anunca

  Anunca

  Protams, ka tālāk no Rīgas dzīvojošiem ir problēmas ar provaidera atrašanu un tur Lattelecom jūtas kā cars un vienvaldis, bet Rīgā nu gan ir milzīgas iespējas atrast labus provaiderus. Pati biju Pronet izmantotāja, kad Pronet likvidēja, man piedāvājumu izteica Telenet, maksāju mēnesī 13,50 eiro, man ir gan labs internets, gan laba televīzija ar ļoti daudziem kanāliem, varu izvēlēties ko un kādā valodā skatīties. Mana paziņa iz manto kompānijas Mīts pakalpojumus un arī ir ļoti apmierināta gan ar internetu, gan televīziju. Cenas arī nav augstas. Lattelecom jau nu tiešām plēš bargu naudu, tāpat kā bijušais Viasat.
 • Maija

  Maija

  Iesaku LMT. Man ir privātmāja laukos, kur nekādu kabeļTV nepiedāvā, tātad arī mazāka izvēle. Bija Lattelekom, bet sadarbība beidzās ar to, ka vismazākā vēja vai nokrišņu laikā varēju ekrānā aplūkot raibus kvadrātiņus vai TV torni. Zvanot un interesējoties, kā situāciju labot, dzirdēju tikai ieteikumus - varbūt vajag tādu, varbūt šādu antenu, varbūt vēl kādu pielikumu. Bet man tie "varbūt" pirkumi maksā naudu, un neviens nesola pieņemt preci atpakaļ, ja vaina nebija tur. Prasīju, lai atsūta kādu specu notestēt situāciju uz vietas, kaut vai par maksu - neesot tādas iespējas. Ka ne, ne, sabiedrojos ar LMT un nun ir daudz labāk.
 • Gunārs

  Gunārs

  Propoganda ir visur gan krīvu gan rietumu ziņās, visvairāk melo amērika un angļi. Rūsa fobija jau apriebies..... Labāk nomainiet plati kopā ar jeņķiem
 • Dins

  Dins

  Tāpat ari rēķinu izrakstīšana. Izraksta jau 22 datumā par visu mēnesi, kaut mēnesis vēl nav beidzies. Kā var prasīt samaksu par dienām kuras vēl nav pagājušas. Pārliecināti, ka pa atlikušo mēnesi nekas viņu iekārtām nenotiks un spēs nodrošināt pakalpojumu. Kautgan jau tā pakalpojums bieži vien nav līgumā norādītais.
 • jērmalnieks

  jērmalnieks

  Es nebiju apmierināts ,man pieslēdza Zviedru pornokanālus!
 • puke

  puke

  esmu ļoti neapmierināta,jo ar katru brīdi paliek arvien mazāk Lattelekoma pakalpojumā pārraides,filmas bez subtitriem latviešu valodā,dominē tikai krievu vai angļu variants,vai tad Valodas likums uz viņiem neattiecas?esmu dzirdes invalīde un man vieglāk sekot,ja ir subtitri,kad izteicu viņiem pretenzijas,viņi neko nevarot darīt(Fox,Fox Line,Nacionālā Ģeogrāfija)ieteikšot speciālistiem.bet filmas gribu skatīties šodien,nevis pēc 5 gadiem,tas pats arī ar bezmaksas pārraižu skatīšanos arhīvā,jā 60 dienas bez maksas,jāielogojas un pēc tam vairāk kā 8 eiro mēnesī...un skaitās bezmaksas arhīvā filmu skatīšanās,ideāli,kā slaukt naudu.
 • jērmalnieks

  jērmalnieks

  Drīzumā tiks izņemti ķīseļa kanāli,tad droši varēsim pamest Helio!
 • Sociali neatbildigs uznemums
  +11 +11 0

  Sociali neatbildigs uznemums

  Lattelecom jau sen pargajis uz agresivu naudas pelnisanas rezijumu. Lai ari daleji valsts uznemums, bet klientam nak preti mazak par privato.
 • Liene Bartasus

  Liene Bartasus

  Vini dar ko grib un ka grib.Neviens neko neskaidro,tik ar visam nebusanam saskaros.Ir ari kaukadas sodas naudas-mistiskas
 • Elvijs Kalniņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!