Sūdzību dēlis: Bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem TV kanālus, uzliekot tiem papildu maksu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

43 komentāri
Bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem TV kanālus, uzliekot tiem papildu maksu!

“Vēlējos padalīties ar situāciju, kura izveidojusies ar mums visiem labi zināmo TV un interneta pakalpojuma sniedzēju “Lattelecom”.”

“Šodien no rīta, kā katru rītu, vēlējos ieslēgt BBC News un paskatīties ziņas (skatos tikai šīs ziņas, jo uzskatu, ka tās nav fake ziņas vai propaganda), bet nespēju atrast kanālu – tā vairs nebija.

Sazinājos ar “Lattelecom”. Viņi atbildēja, ka šis kanāls tagad ir Starptautiskajā pakā. Man esot jāmaksā papildus 3,50 eiro mēnesī, ja vēlos skatīties BBC News. Uzdodot jautājumu, vai varu Krievijas propagandas kanālus nomainīt pret Starptautisko paketi, atbilde bija NĒ.

Man tas liekas nepieņemami, ka bez brīdinājuma “Lattelecom” izņem no pamatpakas kanālus, uzliekot par tiem papildu maksu. Šobrīd tas izskatās pēc tālākas pakalpojumu rusifikācijas (ir pievienoti jauni krievu mūzikas un kino kanāli, kurus es neprasīju pievienot).”

Iesūtījis: Gatis