Sūdzību dēlis: “Bērnu Pasaule” uz tualeti ar bērnu ratiem nokļūt nav iespējams! Par ko tad viņi iekasē naudu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
“Bērnu Pasaule” uz tualeti ar bērnu ratiem nokļūt nav iespējams! Par ko tad viņi iekasē naudu?

“Labdien! Vēlējos padalīties ar pieredzi t/c “Bērnu Pasaule” Kr. Barona ielā. Esmu jaunā māmiņa un devos ar bērniņu pirkt drēbītes, nepatīkams bija man pārsteigums ka t/c ar šādu nosaukumu uz tualeti ar bērnu ratiem nokļūt nav iespējams.

Tualete ir maksas, 0,25 centi, tos protams samaksāju un papīrs arī ir jāpaņem pie tantes cik daudz vajadzēs (to jau ar nevar paredzēt vienmēr tualetes ārpusē)!

To ar paņēmu, bet tālāk par durvīm netiku, nācās nokārtoties ar durvīm vaļā, lai neatstātu bērnu. Rokas arī nebija kur noslaucīt, jo tam es nepaņēmu papīru tik daudz līdzi sākumā.

Sakiet, vai tas ir pieņemami? Par ko tad viņi iekasē naudu?”

Iesūtīja: Aija