Sūdzību dēlis: Bērnu pamperi Latvijā maksā 19 eiro, bet Anglijā divas pakas maksā 18 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāpēc Latvijā ir augstas cenas pat bērnu precēm?”

Bērnu pamperi Latvijā maksā 19 eiro, bet Anglijā divas pakas maksā 18 eiro!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Piemēram, bērnu pamperi Latvijā maksā 19 eiro, bet Anglijā divas pakas maksā 18 eiro. Arī visas saimniecības preces maksā dubultā! Vai tā nav spekulācija? Kas par to visu atbild? Vai tā var darīt?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Baiba.

159 komentāri

159 komentāri

 • Elofija

  Elofija

  Manuprāt, citās valstīs pamperu iegādi daļēji sponsorē valsts. Mēs maksājam pilnu cenu. Vismaz tā sen atpakaļ kaut kur dzirdēju. Bet labprāt paklausīšos sižetu ar pareizo atbildi.
 • Jānis

  Jānis

  Tā ir prettautiskās varas politika , kura no visas sirds ienīst savu tautu. Piemēram, anglijā vēstniecībā, par gadu veca mazuļa pasi prasa 85 eiro samaksāt, pie tam fotogrāfija jāaizsūta pa e_mail, bet bērns jāved visai Anglijai pāri uz vēstniecību, kur uz viņu pat nepaskatās. Bērnam ir personas kods.
 • Oho
 • Ga

  Ga

  Darāt ka mēs augām 1960.1970.1980.1990.gadi visi izauga. Pat labāki nekā tagat
  • Es

   Es

   90. jau bija pamperi- Libero un Moomin un sieviešu paketes Libresse ar
 • Ja
 • Ja
 • Tīna Tiščenkova
 • Латвиетис

  Латвиетис

  Отличная страна.голосуем дальше за воров
 • Romāns

  Romāns

  Pampersam jābūt lētāk, protams! Mūsu vecāki varoņi!!! Respekts !
 • penicilīns

  penicilīns

  Tad nu gan - ieiet pašā dārgākajā bodē un brīnās, ka dārgi... Nez, kāpēc visi šie viesstrādnieki uz frizētavu vai pie zobārsta iet tieši Latvijā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!