Sūdzību dēlis: Bērnu grāmatā māca sist!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirku grāmatnīcā grāmatu “Maksis un auto” un esmu ļoti neapmierināta ar tās saturu!”

Bērnu grāmatā māca sist!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Noteikti nesīšu šo grāmatu atpakaļ uz veikalu, kur to nopirku. Vai tiešām bērniem ir jāmāca, ka viens otram ir jāsit? Ir taču daudz citas lietas par kurām var rakstīt.

Ja tagad sākšu lasīt šo grāmatu savam bērnam, domāju, ka viņam liksies tas normāli, ka otram sist ir labi!”

41 komentārs

41 komentārs

 • Anastasija Peipiņa

  Anastasija Peipiņa

  Runājiet ar bēŕniem.Viņi saprot labāk nekā mēs.Jūra ūdens glāzē.
 • Evija Supe

  Evija Supe

  Un klasiķu pasakas, tur tik Freidam darbs, un pasaule nav balta un pùkaina- to labāk laicìgi saprast jo aiz naivuma var iekļùt stipri lielākā ķezā.
 • Laura Lora

  Laura Lora

  Būtu labāk paskatījusies, ko viņas bērni internetā skatās. Te par grāmatu satraucas ???
 • Valdis Zariņš

  Valdis Zariņš

  Atcerējos to pasaku par nepilno, nelabvēlīgo ģimeni, kur tēvs praktiski bezdarbnieks, gan jau alkoholiķis un neaudzinātie bērni Ansītis un Grietiņa vienai pavecākai kundzītei vispirms sāka demolēt māju, un pēc tam kundzīti vispār krāsnī dzīvu sadedzināja. Ko gan bērns no šāda šausmu stāsta var iemācīties!?! Ajzliekt!! Atlajst sajmu!!!-)))
 • Kaspars Petersons

  Kaspars Petersons

  Jo tālāk,jo trakāk....? Es apzināti mācu dēlam sevi aizstāvēt-kaujoties,utt...viņam ir arī izstāstīts ,ja kādreiz atrausies" pa degunu" - pats vainīgs....?? #stiprasgimenes
  • Vita Brale

   Vita Brale

   Kaspars Petersons citas mammas apkristu šo izlasot ? bet jā, es arī esmu par to,lai bērns pats sevi māk aizstāvēt ?? Ja viņu sit,tad lai sit pretī , tas tā vienmēr ir bijis un būs un neko barbarisku es tajā nesaskatu ??‍♀️
  • Kaspars Petersons
 • Eva Pētersone-Birzleja

  Eva Pētersone-Birzleja

  Kādā burbulī to bērnu grasās audzināt? Ja iesit, tad jāmāk bērnam aizstāvēties un jā, arī sist pretī.
 • Stambulas konvencija

  Stambulas konvencija

  Droši vien kārtējais ģenderisma propagandētāju boļševiku(liberastu) ražojums Kārļa un Karlīnes stilā. Kas ir grāmatas autors un izdevējs?
 • Anna Balode

  Anna Balode

  Man ir šī grāmata... Bet kaut kā meitenes mācās no tās, ka nedrīkst sist,jo tur beigās raud abi, jo sita viens otram... Ja saķeras, tad saku "atceraties, kā Maksim izgāja?", lielākā (3g) pasaka "jaaaa", saku, "ka tā jau nav pareizi darīt, vai ne?", tad ir "nēeee" un viss,kašķis beidzās.
  • Darina Jotčika

   Darina Jotčika

   Anna Balode tas tapec, ka musdienu berni no porcelana ir ? nedod Dievs, kaut kur, kaut kas ne ta bus rakstits vai izdarits..
 • Laila Radionova

  Laila Radionova

  Ak jel! Ziniet tagad pati lasot saviem berniem priekšā pasakas, saprotu kādas tās tomer nežēlīgas- vienā vilks apēd vecmāmiņu un pec tam mednieks atgriež tam vederu, lai vecmamiņa tiktu ārā, otrā pamāte pavēl medniekam izgriezt pameitas sirdi vai aknas(kā nu kurā versijā), trešajā vilks iekrīt verdošā zupas katlā, līzdams pie 3 siventiņiem! Nu vai nav šausmu filmu cienīgi sižeti? Bet bērnībā mani tas nemaz nešokeja, jo berni uz to neskatās kā pieaugušie. Un vēl jau te pat pieminētās multfilmas Toms un Džerijs, Nu pagaidi!, vai tapec mēs kāvāmies vairāk vai mazāk? Nu nē taču.
 • Iveta Ivie Ermane

  Iveta Ivie Ermane

  Es nedomāju, ka tie kautiņu mači kas Facebook notiek pēdējā laikā ir grāmatu iespaidā.... ??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!