Sūdzību dēlis: Bērnu grāmatā māca sist!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

41 komentārs

“Nopirku grāmatnīcā grāmatu “Maksis un auto” un esmu ļoti neapmierināta ar tās saturu!”

“Noteikti nesīšu šo grāmatu atpakaļ uz veikalu, kur to nopirku. Vai tiešām bērniem ir jāmāca, ka viens otram ir jāsit? Ir taču daudz citas lietas par kurām var rakstīt.

Ja tagad sākšu lasīt šo grāmatu savam bērnam, domāju, ka viņam liksies tas normāli, ka otram sist ir labi!”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ina Elste
  +32 +30 -2

  Ina Elste

  Nja arvien jēlāka paaudze un mātes.....Bērns pat nedrīkst mācēt sevi aizstāvēt.Arī par katru zilumu un skrambu mātes skrien uz Bez tabu sūdzēties.
 • Elīna Kreivina
  +19 +18 -1

  Elīna Kreivina

  Varbūt vajadzētu ar bērnu pārrunāt bērna rīcību grāmatā, ir vai nav pareizi. Nevis uzreiz, grāmata tāda un šitāda, jānes atpakaļ.
 • Agnija Agucisx
  +18 +17 -1

  Agnija Agucisx

  It kā visām grāmatām jābūt ideālam un pūkainām ?, ka tikai grāmātās jābūt visam labajam un jāapraksta cik ideāla ir dzīve.

  Tā nav un nebūs un labāk,lai šādas situācijas ir grāmatas.. Un vecāki kopā ar bērnu var no mazotnes apsriest vai sišana ir laba rīcība, kā pareizāk konfliktus atrisināt utt.. Lai mācās bērns no mazotnes šādas situācijas pareizi analizēt un risināt.
  Nevis vecāki to visu slēpj un pienāks skolas gadi, viņš redzēs to uz ielas un nodomās - tā ir jārisina konflikti. Vai pašam skolā uzbruks kāds skolas biedrs...situācijas var daudz būt dažādas.. Un labāk ka viņš zin ka šādi nav labi risināt konfliktu un kā pareizi rīkoties . Un to var brīnišķīgi iemācīt pateicoties grāmatām, kurās šādas situācijas aprakstītas.Kopā ar vecākiem izrunāties utt..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl