Sūdzību dēlis: Bērnu grāmatā ir stāsts par meiteni ar diviem tētiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“T/C “Alfas” grāmatnīcā “Jānis Roze” nopirku grāmatiņu bērniem “Laiks gulēt iet”.”

Bērnu grāmatā ir stāsts par meiteni ar diviem tētiem!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

Esmu nepatīkami pārsteigta, grāmatā ir stāsts par meiteni ar diviem tētiem. Manuprāt, absurds, kaut ko tādu tirgot!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Elīna.

168 komentāri

168 komentāri

 • Jānis Lemaks

  Jānis Lemaks

  tak jāsāk jau no mazotnes mācīt kas ir normāli, savādāk tak vēl gadās bērni kas brīnās ka divi čaļi laizās... te jau pēc komentāriem redzams ka daudzi baigi priecīgie... :D ne velti dimiters dziedāja par zilajiem liniem... viss piepildās... :D
 • Emīls Sietiņš

  Emīls Sietiņš

  Kā māte, savam bērnam, viņai ir tiesības izvēlēties ko mācīt un rādīt savai atvasei. Ja māte ir tik ļoti sašutusi par attēlu bērnu grāmatā - tā ir viņas izvēle šo grāmatu vienkārši nepirkt... Tāpat tad vēl arī ieteiktu paslēpt no bērna telefonu, datoru, televizoru, planšeti, pārraut interneta savienojumu - jo arī šajos medijos figurē LGBT cilvēki. Un vispār no Latvijas ārā nedrīkst vest un arī uz galvaspilsētu tā pa retam, tikai tumsā, kad grūti saredzēt, lai pasarg Dievs, neierauga kādu LGBT personu vai pāri.
 • Artūrs

  Artūrs

  Vai tiešām psiholoģisko traumu maziem bērniem jāpozicionē kā normu?!?
 • Sindija Grinevicka

  Sindija Grinevicka

  Tā ir , Elīna izlīdusi no savas kastes un ieraudzīja ko pavisam briesmīgu un viņai nepieņemamu ko nu? Aizbāzīsim bērniem ausis, acis .. nē vislabāk kasti galvā uzmaukt kā Elīna. Aizmirsīsim par to ka ir homoseksuāli cilvēki un par to ka cilvēki ir vairākās krāsās nevis tikai balti .
 • Atceries

  Atceries

  Ir arī tāda pati grāmata par 2 mammām. Bet, ja negribi nepērc... Nav tak spiesta lieta.
 • Kristy Kam

  Kristy Kam

  Latvijă vienai daļai dažădu paaudžu bērnu, kur vecāki şķirti, ir divi tēvi vai divas mātes vai abi dubultā. Principă nav saprotama tāda ņemšanās par grāmatu.
 • Ginters Zurovskis

  Ginters Zurovskis

  divi tēti, divas mammas kāda starpība mēs visi reiz mirsim mīlestība ir brīnišķīga par to jārunā, jāraksta un jādzied.
 • Ginters Zurovskis

  Ginters Zurovskis

  Mēs dzīvojam valstī kurā ir VIENS LIKUMS BET DAŽĀDAS TAISNĪBAS VISIEM. Mēs tā ari paliksim mazā arāju tauta ar bāleliņiem un mātes meitām. Mēs dzīvojam mazā kapitālistiskā padomju savienībā, bez savas balss bez savām tiesībām mīlēt tā kā jūt mūsu sirdis. slava mūsu dižajam līderim Egilam Levitam un uz priekšu par tēviju.
  • Pats

   Pats

   Vainīgs, ka esi bāleliņš🤭🤭🤭arājs🏃‍♂️💩💩💩un drā...zzzz mātes meitu🤪🤪🤪
 • AGedroics

  AGedroics

  Elīna nezina, kādā valstī dzīvo? Pie mums tak pidaru un lezbu diktatūra !!!
 • Oskars Grieze

  Oskars Grieze

  ja esbutu Rigas Prezednts ed liktu Valdibai lai aizliedz tas viendzimuma atiecibas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!