Sūdzību dēlis: Bērns nevarēja nodot asins analīzes, jo man līdzi bija tikai bērna pase!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

80 komentāri
Bērns nevarēja nodot asins analīzes, jo man līdzi bija tikai bērna pase!
PIXABAY.COM

“Nemēdzu sūdzēties, bet šoreiz dikti sadusmojos.”

“Man ar bērnu vajadzēja nodod asins analīzes, devāmies uz E. Gulbja laboratoriju, mums tuvākā bija Zemitānu laukumā.  Es paņēmu bērnam, kuram ir 8 gadi, viņa pasi līdzi, man makā bija tikai vadītāja apliecība un darba apliecība, kur arī ir bilde, zīmogs un mani dati.

Kad nokļuvām kabinetā, pēc 40 minūšu gaidīšanas, laborantei devu bērna pasi, bet viņa pagriezās, sakot, ka vajag arī manu pasi.  Es teicu, ka esmu mamma, bet pase nav līdzi, bet ir vadītāja apliecība. Skanēja atbilde, ka tas nav dokuments! Rādīju arī darba apliecību, bet atbilde bija tāda pati, ka tas nav dokuments.

Es izmisumā! Teicu, ka man nav jānodod analīzes, bet bērnam, kuram ir līdzi pase, atkal jau dusmīga laborante man atsaka, jo vajagot arī manu pasi. Nesaprotu, man nevajadzēja nodod analīzes!  Vai tad laborante sēž, lai noskaidrotu radniecības pakāpi vai darītu savu darbu?

Man rodas jautājums, kas būtu, ja man būtu pase, jo manam bērnam ir tēva uzvārds, man ir cits uzvārds, tad sāktu noskaidrot radus visus? Diemžēl mūs abus izraidīja laukā,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Aina.