Sūdzību dēlis: Bērns mokās ar sausu ādu pēc vannas šādā ūdenī!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Daži Viršu ielas 11 iedzīvotāji ir spiesti mazgāties, dzert un gatavot tādā ūdenī.”

Bērns mokās ar sausu ādu pēc vannas šādā ūdenī!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Cīņa ar apsaimniekotāju ilgst jau pus gadu, situācija nemainās. Bērns mokās ar sausu ādu pēc šādām “vannām”. Jāmaina stāvvadi, bet naudas mums neesot – tāda ir apsaimniekotāja atbilde.

Vai tiešām cilvēkam nav tiesības saņemt kvalitatīvu ūdeni? Katru mēnesi rēķins par ūdeni ir 30 eiro. No sākuma ūdens ir jāpalaiž, lai tas paliek nedaudz gaišāks,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Lāsma.

33 komentāri

33 komentāri

 • Romans Logunovs

  Romans Logunovs

  Nu tad vajag lietot udens filtrus, ja neapmierina udens kvalitate.
  • Svetlanka Pushkarjova

   Svetlanka Pushkarjova

   Роман Логунов mums, piemeram, visur stav filtri...tas neko nemaina. Udens pilnigi smird. Zvanot apsaimniekotajiem, shie saka, ka viss kartiba..
  • Dace Sovas
  • Līga Narbute

   Līga Narbute

   Romans Logunovs šādiem ūdeņiem filtri varbūt 10 jāuzliek, lai būtu labums. Mums mājās 5 -dien nomainīja filtru,nekāda jēga, jo ūdens tāpat tek ar rūdu un gružiem..
 • mmm

  mmm

  mēs ar cīnamies ar apsaimniekotājiem pār ūdeni, bet cita problēma - maz pienāk ūdens un nevaram lietot veļasmašīnu, drēbes jāmazgā ar rokām, bet tada jau tā dzīve, jāmēģina, laikam, pārdot dzīvoklis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!