Sūdzību dēlis: Bērns mokās ar sausu ādu pēc vannas šādā ūdenī!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Daži Viršu ielas 11 iedzīvotāji ir spiesti mazgāties, dzert un gatavot tādā ūdenī.”

Bērns mokās ar sausu ādu pēc vannas šādā ūdenī!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Cīņa ar apsaimniekotāju ilgst jau pus gadu, situācija nemainās. Bērns mokās ar sausu ādu pēc šādām “vannām”. Jāmaina stāvvadi, bet naudas mums neesot – tāda ir apsaimniekotāja atbilde.

Vai tiešām cilvēkam nav tiesības saņemt kvalitatīvu ūdeni? Katru mēnesi rēķins par ūdeni ir 30 eiro. No sākuma ūdens ir jāpalaiž, lai tas paliek nedaudz gaišāks,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Lāsma.

33 komentāri

33 komentāri

 • Lauris Senins

  Lauris Senins

  Ka tas ir apsaimniekotajam naudas nau par ko tad jus tauta par iri maksajat (resnajiem kakliem algai un atputai)
  Ires maksajuma ir punkts apsaimniekosanas izdevumi kur tad vini ir
 • Ilze Sila
 • Es

  Es

  1. jāveic trubu nomaiņa bez apsaimniekotāja, attiecīgi būs uz 1/2 lētāk
  2 nomainīt apsaimniekotāju
  3 uzstādīt filtrus
 • Vecāks

  Vecāks

  Brūns ūdens ir no rūsas kas parādās kad ūdens trubas ir nomainītas. Tas nekādi neapdraud cilvēka ādu vai jebko. Ja ūdens smird tad droši uz mikrobu analīzi, būs kā likts.
 • Links
 • Roberts Valenburgs

  Roberts Valenburgs

  Imantā piemēram ir tik hlorēts udedenis kad ir balts pilnīgi
  • Liene Kalna

   Liene Kalna

   Roberts Valenburgs nez kur Imantà dzīvojat, ja tādu ūdeni redzat. Mums ir normàls ūdens🤷‍♀️
  • Roberts Valenburgs

   Roberts Valenburgs

   Liene Kalna es nedzivoju bet gan mana mamma daudzstāvu mājā
  • Roberts Valenburgs
  • Roberts Valenburgs

   Roberts Valenburgs

   Pa šo jau pāris gadus atpakaļ bija reportāža ziņās
 • Eva Pastore
 • Matīss Kurilovs
 • Krista Baltaiskalna

  Krista Baltaiskalna

  Kādēļ tādā ūdenī liek bērnu?! Protams, ka tā ir problēma un jāsāk sarunu ar mājas apsaimniekotāju, taču likt tādā ūdenī bērnu mazgāties arī ir absurds
  • Iluta Jakubovska

   Iluta Jakubovska

   Krista Baltaiskalna un no kurienes citādāku ūdeni dabūt? Veikalā pirkt 5 l bunduļus? Ja ir mašīna un netālu avots, var vest no tā. Bet ja nav ne viens ne otrs?
  • Krista Baltaiskalna

   Krista Baltaiskalna

   Iluta Jakubovska Kā jau teicu- ir jāmeklē cēlonis un risinājums, taču es tādā ūdenī bērnu neliktu
  • Aija Puzarele

   Aija Puzarele

   Jā, protams, lai staigā netīrs un smirdīgs, kamēr pieaugušie risina problēmas.
  • Iluta Jakubovska

   Iluta Jakubovska

   Krista Baltaiskalna un, kādā veidā tad bērnu nomazgātu? Saprotu, risinājumus reizēm var atrast. Vest pie draugiem mazgāties, vest to pašu avota ūdeni, ja ir....bet, na tādas iespējas nav? Pirts? Bet katru dienu tas izmaksā dārgi, ne visi to var atļauties.
  • Elita Vaitaite

   Elita Vaitaite

   Es pirmkārt tādam apsaimniekotājam mazākais pa muti iedotu. Un reāli pamestu to ēku. Izīretu dzīvokli un pati ietu citur dzīvot,ja ne savādāk. Bet kāds taču par to atbild un tādu atbildi sniedz. Tam arī dzīvi 'uzlabotu ".
  • Lauris Berģis

   Lauris Berģis

   Iluta Jakubovska jāliek lietā izdoma, jo mums taču ir veikali, kuros tirgo ūdeni, ir filtri utt...bet lai liktu savu bērnu tādā ūdenī, es nezinu, kur prāts...
  • Lauris Berģis

   Lauris Berģis

   Aija Puzarele 🤦‍♂️ protams, ja nemeklēs kompromisu, nu tā būs..
  • Andrejs Zeile

   Andrejs Zeile

   Piešauj ūdenim vannā klāt olīveļļu, būs bērnam āda kā vajag.
  • Anete Šimkus

   Anete Šimkus

   Es arī nekādos apstākļos nevarētu ielikt savu bērnu tādā ūdenī! 😨😵 Apmazgātos bļodā ar 5 litrīgajiem veikala ūdeņiem vai vestu pie vecmammas mazgāties, kamēr tiek risināta situàcija ar ūdeni. Labāk paciest neērtības, nekā pēc tam skatīties kā bērns cieš!
 • Valdis Gavars

  Valdis Gavars

  Apsaimniekotājs jau nav
  banka! Lai dzīvokļu īpašnieki savāc naudu un nomaina stāvvadu un problēma būs atrisināta! Bet daudziem to grūti pieņemt, ka apsaimniekotājs neko nedarīs bez iepriekšējas naudas līdzekļu uzkrāšanās
  • Aigars Aigars

   Aigars Aigars

   Par ko tādā gadījumā tiek obligāti iekasēti 30 Eiro mēnesī no katra dzīvokļa!?Nebūtu apsaimniekotāju,tad remonti un citi pakalpojumi izmaksātu lētāk,jo ja kāpņu telpas logu nomaiņa{4.g}maksā 2556,63,tad...???Apsaimniekotājs uztur vispirms sevi-algas,prēmijas,ceļojumi u.t.t,bet pārpalikumu atmet maksātājiem,ja atmet!?Neviens neprasa,lai apsaimniekotājs pilda bankas funkcijas,bet godīgi un lietderīgi tērē uzticēto naudu!?
  • Inga Dulberga

   Inga Dulberga

   Aigars Aigars bet ir jau Iespēja atteikties un apsaimniekot pašiem. Ir mājas kas tā dara.
  • Valdis Gavars

   Valdis Gavars

   Aigars Aigars Apsaimniekotājs jau dara to, ko īpašnieki liek un ir atļāvuši. Ja viņi atļauj tādus līdzekļus tērēt, tad laikam jau ir apmierināti, vismaz piekrītošais vairākums? Un par tologu dārdzību. Apsaimniekotājs jau maksā pilnu cenu ar visiem nodokļiem un tas bieži ir saprotami dārgāk, nekā maksājot bez čeka un dokumentiem! Diemžēl tāda ir dzīves realitāte.
  • Irita Antonevica

   Irita Antonevica

   Apsaimniekotājs nav banka, bet apsaimniekotājam nevajag arī būt klaji bezkaunīgam. Savā iepriekšējā dzīvesvietā stāvvada maiņas tāme no RNP bija x3 pret to summu, ko samaksājām, organizējot maiņu paši. Nu, neticu, ka divas trešdaļas izmaksu apsaimniekotājām uzaug tādēļ, ka nodokļi jāsamksā... varbūt drīzāk tādas kā "nodevas"...????
  • Sintija Dzirko

   Sintija Dzirko

   Aigars Aigars, kad pēdējoreiz iepazinies ar mājas bilanci?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!