Sūdzību dēlis: Bērniem nevajadzētu redzēt tādas bildes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iespējams, es esmu jutīgs vecāks, bet, manuprāt, bērnam nevajadzētu redzēt tik grafiskas bildes, bērnu grāmatiņā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Jānis.

Bērniem nevajadzētu redzēt tādas bildes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
41 komentārs

41 komentārs

 • Agnese Cenoura Bremmane

  Agnese Cenoura Bremmane

  tikām klusi dungoju : "vilkam govs nokoda kāju..."
 • Janis Rieksting

  Janis Rieksting

  Uz zoodārzu arī nevediet bērnus, nedod dievs trāpīsiet tīģera barošanas laikā! Tupuma kalnagals!!!
 • Aija Puzarele

  Aija Puzarele

  Sūdzības iesniedzējs, laikam, ņemot bērnu līdzi uz veikalu, arī aizsien viņam acis, lai dzīvnieku līķus vitrīnā neierauga.
 • Sarmite Vanaga

  Sarmite Vanaga

  ...un brīnāmies,ko tie bērni par memļakirm izaug??? Vecāki,tie jau ir memļaki,kas nepaskaidro,kas notiek dabā,ko ēd dzīvnieks,ko ēd cilvēks!🤣 līdz kam mūs novedusi cilvēce- bērns jau no mazotnes var izvēlēties kas būs- puika vai meitene, hiperaktīvie bērni- indigo bērni uttt., bērniem ir tiesības,bet nav pienākumu! Pasaule,uz kurieni ejam??? Kur paliek bērnu audzināšana ģimenē, bērnu mācīšana pie darba, ka izklaide ir jānopelna( kaut vai ar uzlikto darbiņu)???
 • Agy Ag

  Agy Ag

  Nu un kāpēc ne?? Tā ir daba, tas nav 18+ saturs. Kas tur tik nepareizs vai nedabisks? Kaķi peles need? Pūces nakti nelido un nemedi? Tad audzini savu bērnu ar maisu galva un burbuļpleve ietītu (gluži kā pats vecāks)
  Tiešām, nav par, ko sūdzēties, tad atrod, es atvainojos, huinu pie kā piesieties.
 • Vizma Vecmāmiņa
 • Ina Rutkovska
  • Svetlana Kravčuka
  • Ina Rutkovska

   Ina Rutkovska

   Svetlana Kravčuka ,ak "šausmas",ak "briesmas"! Es pirms svētkiem klapēju karbonādītes bērnu klātbūtnē,tas vēl nav ar likumu aizliegts? TV skatos reti var būt palaidu garām kādu likuma grozījumu?🤔
  • Svetlana Kravčuka

   Svetlana Kravčuka

   Ina Rutkovska neko neesmu dzirdējusi,laikam arī būšu ko palaidusi garām...🤦‍♀️😂😂😂
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Tagad būs viss Animal Planet un Discovery saturs arī jācenzē, jāaizklāj ar miglu.
  Tur tak pie tam bieži rāda arī pārošanos - kā vispār nav kauna, tas taču ir dzīvnieku PORNO!
  Kur skatās bērnu tiesību aizstāvji?
  Bērniem pēkšņi būs psihes traumas uz dzīvi...
  Agrāk nebija, bet tagad BŪS!!! 👍

  BezTabu, nestāviet malā, lūdzu palīdziet, vadiet šo masveida #EsTačuEsmuMāte sacelšanos pret 21. gadsimta baisajām netaisnībām!!! 👊😉
 • Sanda Krugļikov

  Sanda Krugļikov

  Mans puika, reti ēd gaļu, bet kad prasās organismam, tad jautā : "kādu dzivnieciņu šodien ēdīsim?"
 • Lauris Lasovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!