Sūdzību dēlis: Veikalā bērnam aizliedza video zvanā sarunāties ar mammu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Dzīvojam blakus “Top” veikalam, kur vakaros, kad gribas panašķēties, bērns aiziet un nopērk bulciņas.”

Veikalā bērnam aizliedza video zvanā sarunāties ar mammu!

“Protams, nezinot, kādas bulciņas ir uz to brīdi veikalā, sarunājamies ar bērnu video zvanā, lai varētu redzētu, kas plauktā un kopīgi izlemtu, ko pirkt. Ieraugot to, ka bērns runā pa video zvanu, pienāca pārdevēja un sāka viņu lamāt, ka nedrīkstot ne fotografēt, ne filmēt, ne pat runāt video zvanā. Uz ko bērns atbild, ka viņš nefilmē, bet sarunājas ar mammu, pārdevēja tāpat no šā plaukta bērnu padzina.

Jautājums, vai tiešām šis viss nosauktais ir aizliegts veikalos?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Gunta.

105 komentāri

105 komentāri

 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Nolaiž iet tvaiku slinkie vecāki, audziniet bērnus nevis savu ego attaisnojies uz pārdevējiem. Tādi demoralizēti bērni šajā 21 gadsimtā ar atkarībām un vecāku neizdarību ilgāk ne nodzīvos līdz 30 gadiem, bet nonarkosies.
 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Slinkā māmiņas aizņemtas ar Facebook nav laika savam miesīgajam bērnam. Brīnos kā mana mamma izaudzināja mani bez viedierīcēm un bez soc-tīkliem. 😁😉
 • Halis

  Halis

  Principā veikala cenām ir jābūt publiskām pirms pirkuma, un bērns nav tiesīgs tādu veikt pret vecāku gribu. Veikals protams var izdrukāt pie kases cenu lapu ko aiznest mammai, bet daudz patīkamāk ir mazturīgai pārdevējai salabot dienu un sabļaut uz bērnu.
 • Atamans

  Atamans

  Video zvans ir tāds pats ka parastais telefona zvans,tikai ar attēlu..Video zvana laikā nav tehniski iespējams kaut ko nofilmēt,ja gribi kaut ko nofotogrāfēt vai uzfilmēt-ir jāpārtrauc video zvans...
 • France Liana
 • Karkaliga Proscheligina

  Karkaliga Proscheligina

  Ja tas tā izdarītu ar manu bērnu pārdevēja vairs tur nestrādātu. Vienīgi savu bērnu ( kamēr bija bērna vecuma 😊) es veikalu vienu nesūtīju 😏
 • Aigars Paeglītis
 • Jānis Siliņš

  Jānis Siliņš

  "Datu aizsardzība". Ja redzētu jūsu FB, kā filmējat un es eju garām, uzaicinātu uz tiesu! :D (piemērs). Latvijā ir datu aizsardzība, tomēr tā strādā tieši - ne cik. Latvijā visi vienkārši pieraduši darīt visu ko grib...
 • Gucci Dolars
 • Gucci Dolars

  Gucci Dolars

  gribētu redzēt jebkuru LV vekalu, kurš mana bērnam aizliegtu filmēt?...Kādam smagi plāni būtu. ja veikalam ir kasjaki...viņu problēmas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!